Forum - wpForo - en to pl_PL translation catalogue (582 entries)

en: Dashboard
pl_PL: Kokpit

en: Forums
pl_PL: Fora

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Members
pl_PL: Członkowie

en: Usergroups
pl_PL: Grupy użytkowników

en: Phrases
pl_PL: Zwroty

en: Themes
pl_PL: Motywy

en: Addons
pl_PL: Dodatki

en: wpForo Dashboard
pl_PL: wpForo kokpit

en: Welcome Message
pl_PL: Wiadomość powitalna

en: General Information
pl_PL: Informacje ogólne

en: You are currently running
pl_PL: Są aktualnie uruchomione

en: Active Theme
pl_PL: Aktywny motyw

en: wpForo Website
pl_PL: wpForo strona www

en: Support Forum
pl_PL: Wsparcie Forum

en: Server Information
pl_PL: Informacje o serwerze

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Board Statistic
pl_PL: Kokpit statystyki

en: Topics
pl_PL: Tematy

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Members Online
pl_PL: Użytkowników online

en: Forum Maintenance
pl_PL: Konserwacja Forum

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
pl_PL: Proces ten może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, prosimy o cierpliwość i nie zamykać tej strony. Jeśli masz 500 Server Error proszę nie martw się, proces aktualizacji danych nadal działa serwer MySQL.

en: Update Forums Statistic
pl_PL: Aktualizacja statystyki forum

en: Update Users Statistic
pl_PL: Aktualizacja statystyki użytkowników

en: Delete Phrase Cache
pl_PL: Usuwanie pamięci podręcznej frazy

en: Show on screen
pl_PL: Pokaż na ekranie

en: Forum Options
pl_PL: Opcje forum

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: Slug
pl_PL: ścieżka

en: Screen Layout
pl_PL: Układ ekranu

en: Number of Columns
pl_PL: Liczba kolumn

en: Screen Options
pl_PL: Opcje ekranu

en: Categories and Forums
pl_PL: Kategorie i fora

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
pl_PL: Proszę przeciągnij i upuść panele forum aby ustawić w hierarchii nadrzędny podrzędny.

en: Save forums order and hierarchy
pl_PL: Zapisz układ i hierarchię forów

en: Enter forum title here
pl_PL: Wprowadź tutaj tytuł forum

en: Enter description here . . .
pl_PL: Wprowadź tutaj opis . . .

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
pl_PL: Jest to opis forum. Zawartość ta będzie wyświetlana w ramach forum jako tytuł na liście forum.

en: Parent Forum
pl_PL: Forum nadrzędne

en: No parent
pl_PL: Brak elementu nadrzędnego

en: Use as Category
pl_PL: Użyj jako kategoria

en: Category Layout
pl_PL: Układ kategorii

en: No layout found.
pl_PL: Nie znaleziono układu.

en: Publish
pl_PL: Opublikować

en: Are you sure you want to delete this forum?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to forum?

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: View
pl_PL: Widok

en: Update
pl_PL: Aktualizacja

en: Forum Slug
pl_PL: Forum ścieżka

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
pl_PL: "Ścieżka" jest wersją URL która zawiera przyjazne nazwy. Zwykle są to małe litery i zawiera tylko litery, liczby i myślniki.

en: Meta Description
pl_PL: Opis meta

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
pl_PL: Ta czynność spowoduje również usunięcie wszystkich sub-for, tematów i odpowiedzi.

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
pl_PL: Jeśli chcesz usunąć to forum i utrzymywać jego sub-fora, tematy i odpowiedzi, wybierz nową wartość docelową forum w rozwijanej poniżej

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
pl_PL: Wszystkie sub-fora, tematy i odpowiedzi zostaną dołączone do wybranego forum. Układ ten jest dziedziczony z tego forum.

en: Add New Forum Access
pl_PL: Dodaj nowe forum dostęp

en: Access names
pl_PL: Nazwy dostępu

en: Registered
pl_PL: Zarejestrowany

en: edit
pl_PL: edycja

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten zestaw dostęp? Grupy użytkowników, które są dołączone do tego dostępu utracą wszystkie uprawnienia forum.

en: delete
pl_PL: Usuń

en: Access name
pl_PL: Nazwa dostępu

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Collapsed
pl_PL: Zwinięte

en: Expanded
pl_PL: Rozwinięty

en: Update Options
pl_PL: Opcje aktualizacji

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
pl_PL: Oddzielone przecinkami adresy e-mail do administratorów forum, aby uzyskać forum powiadomień. Na przykład post sprawozdania komunikaty.

en: Yes
pl_PL: tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Subscription Emails
pl_PL: Subskrypcja wiadomości e-mail

en: Subscribe confirmation email subject
pl_PL: Subskrybuj e-mail z potwierdzeniem tematu

en: Subscribe confirmation email message
pl_PL: Subskrybuj potwierdzeniem wiadomości e-mail

en: New topic notification email subject
pl_PL: Nowy temat przedmiotem powiadomienia email

en: New topic notification email message
pl_PL: Nowy temat powiadomienie przez wiadmość email

en: New reply notification email subject
pl_PL: Nowy temat wiadomości powiadomienie email o odpowiedzi

en: New reply notification email message
pl_PL: Nowa wiadomość, powiadomienie e-mail

en: Post Reporting Emails
pl_PL: Post zgłoszenie e-maili

en: This message comes from post reporting pop-up form.
pl_PL: Ta wiadomość pochodzi ze postu zgłoszenia wyświetlonego formularza.

en: Report message subject
pl_PL: Raport tematu wiadomości

en: Report message body
pl_PL: Raport treść wiadomości

en: Show Admin Bar for Members
pl_PL: Pokaż Pasek Admina dla członków

en: This option doesn't affect website admins.
pl_PL: Opcja ta nie dotyczy administratorów witryny.

en: Show Forum Page Title
pl_PL: Pokaż tytuł strony Forum

en: Show Top/Menu Bar
pl_PL: Pokaż u góry/Pasek menu

en: Show Top Search
pl_PL: pokaż u góry Szukaj

en: Show Breadcrumb
pl_PL: Pokaż okruszki

en: Show Forum Statistic
pl_PL: Pokaż statystyki Forum

en: Replace Author Link to Forum Profile
pl_PL: Zamień  Autor Link do Forum Profil

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
pl_PL: Zamień  komentarz autora link na profil forum

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
pl_PL: Zmień Autor Avatar z Forum Profil Avatar

en: Enable Avatars
pl_PL: Włącz awatary

en: Enable Custom Avatars
pl_PL: Włącz własne awatary

en: Allow Member Signature
pl_PL: Zezwalaj na podpis członka

en: Enable Member Rating
pl_PL: Włącz ocenę członków

en: Enable Member Rating Titles
pl_PL: Włącz ocenę tytułów członków

en: Enable Member Cache
pl_PL: Włącz pamieć podręczną dla członków

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
pl_PL: Włącz wpForo SEO dla Meta tytułów

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
pl_PL: Włącz wpForo SEO do Meta tagów

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
pl_PL: Włącz wpForo Niesamowite-czcionki Lib

en: Enable Output Buffer
pl_PL: Włącz bufor wyjściowy

en: Enable WordPress Date/Time Format
pl_PL: Włącz WordPress formatu daty/czasu

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
pl_PL: Możesz zarządzać WordPress format daty i czasu w WordPress Ustawienia > Ogólne admin strony.

en: Enable Subscription Confirmation
pl_PL: Włącz potwierdzenie subskrypcji

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
pl_PL: Forum i Wątek subskrypcji podwójne opt-in/system potwierdzenia.

en: Enable Debug Mode
pl_PL: Włącz tryb debugowania

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
pl_PL: Jeśli masz jakiś problem z wpForo należy włączyć tę opcję przed prośbą o wsparcie, to wyjścia ukryte ważne informacje, które pomogą nam usunąć problem.

en: Help wpForo to grow, show plugin info
pl_PL: Pomoc wpForo rozwijać się, Pokaż informacje o plugin

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
pl_PL: Proszę włączyć tę opcję, aby pomóc wpForo uzyskać większą popularność jako Dzięki ciężkiej pracy dla Ciebie zrobić zupełnie za darmo. Ta opcja dodaje niewielką ikonę na forum stopkę, która pozwoli odwiedzającym witrynę rozpoznaje nazwy roztworu forum używasz.

en: Forum Title
pl_PL: Forum Tytuł

en: Forum Description
pl_PL: Opis forum

en: Forum Base URL
pl_PL: Forum Baza URL

en: Dashboard Menu Position
pl_PL: Pozycja Menu pulpitu

en: The position in the menu order wpForo should appear.
pl_PL: Położenie w menu zlecenia wpForo powinny się pojawić.

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
pl_PL: Użycie większej niż 5 - poniżej posty, 10 - poniżej mediów, 15 - linki poniżej, 20 - poniżej ss. 25 - poniżej komentarze, 60 - poniżej pierwszego osadnika, 65 - poniżej wtyczek, 70 - poniżej użytkowników, 75 - poniżej narzędzi, 80 - poniżej ustawienia, 100 - poniżej drugiego separatora

en: Language XML file
pl_PL: Język plik XML

en: Add New Language
pl_PL: Dodaj nowy język

en: Online status timeout
pl_PL: Limit czasu stanu online

en: minutes
pl_PL: minut

en: Members URL structure
pl_PL: Członkowie struktury adresów URL

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Custom Authorization URLs
pl_PL: Niestandardowy adres URL Logowania

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
pl_PL: Użyj tej opcji tylko jeśli masz zainstalowane inne strony logowania. 
    
    wpForo nie zmienić własne adresy URL, dane ustawienia tylko dla kompatybilności wtyczek. 
    
    Na przykład, jeśli używasz BuddyPress lub Ultimate plugin można ustawić te wartości:

en: Login URL
pl_PL: Adres URL logowania

en: Register URL
pl_PL: Rejestracja URL

en: Lost Password URL
pl_PL: Utracone hasło URL

en: Rating Level
pl_PL: Poziom ocena

en: Min Number of Posts
pl_PL: Min Ilość postów

en: Member Title
pl_PL: Tytuł użytkownika

en: Short Badge
pl_PL: Krótki znak

en: Full Badge
pl_PL: Pełny znak

en: Rating Color
pl_PL: Ocena kolor

en: Rating Icon
pl_PL: Ikona oceny

en: More
pl_PL: Więcej

en: Level
pl_PL: Poziom

en: Number of Posts
pl_PL: Liczba postów

en: Custom Title
pl_PL: Własny tytuł

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Badge Icon
pl_PL: Ikona znak

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
pl_PL: Włącz reputację tytułow dla wybranych grup użytkowników

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
pl_PL: Parametr ten zależy od "Włącz ocene tytułow członków" nadrzędnej pozycji, znajduje się w wpForo Ustawienia> zakładka właściwości

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
pl_PL: Włącz ikony reputacji dla wybranych grup użytkowników

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
pl_PL: Parametr ten zależy od "włączenia oceny członka" nadrzędnej pozycji, znajduje się w wpForo Ustawienia> zakładka właściwości

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z wpForo. wpForo plugin premium forum, który zawsze będzie dostępny za darmo. Tam nigdy nie zostaną wypłacone i Pro wersji tego forum. Jest to jednak bardzo duży i trudny projekt, a także rozwoju płatnych dodatków (rozszerzeń), które będą finansowo pomóc nam kontynuować ulepszać i dodawać nowe funkcje w darmowej wtyczki wpForo. Forum dodatki będą również aktywnie się rozwijać. Pierwsze dodatki "zaawansowanego użytkownika Media", "ankiety", "prywatne wiadomości" i ""dyrektor" będzie dostępny wkrótce. Po tym, jak otrzymał kilka dodatków i aktywacji, można znaleźć ustawienia w zakładkach pionowych, tutaj.

en: Number of Topics per Page
pl_PL: Ilość tematów na stronie

en: Allow Edit Own Topic for
pl_PL: Zezwalaj na edycję własnego tematu

en: Allow Delete Own Topic for
pl_PL: Pozwól usuwać własne tematy

en: Number of Posts per Page
pl_PL: Ilość postów na stronie

en: Allow Edit Own Post for
pl_PL: Pozwala edytować swój post do

en: Allow Delete Own post for
pl_PL: Pozwalaj usunąć wiadomość dla

en: Maximum upload file size
pl_PL: Maksymalny  rozmiar wysyłanego pliku

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
pl_PL: Nie można ustawić większą wartość niż "upload_max_filesize" i "post_max_size". Jeśli chcesz zwiększyć parametry serwera skontaktuj się wsparciem usług hostingowych.

en: Server "upload_max_filesize" is
pl_PL: Serwer "upload_max_filesize" jest

en: Server "post_max_size" is
pl_PL: Serwer "post_max_size" jest

en: Font Sizes
pl_PL: Rozmiary czcionek

en: Post Content
pl_PL: Treść postu

en: Custom CSS Code
pl_PL: Niestandardowy kod CSS

en: Forum Color Styles
pl_PL: Style kolorów forum

en: Forum Settings
pl_PL: Ustawienia Forum

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Forum Accesses
pl_PL: Dostęp do forum

en: Topics &amp; Posts
pl_PL: Tematy &amp; Posty

en: Emails
pl_PL: E-maile

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Styles
pl_PL: Style

en: Front-end Phrases
pl_PL: Czołowy Zwroty

en: Forum Themes
pl_PL: Tematy na forum

en: Current active theme
pl_PL: Aktualny aktywny temat

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: LAYOUTS
pl_PL: Układ graficzny

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Fresh Installation
pl_PL: Nowa instalacja

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Are you sure you want to delete this theme files?
pl_PL: Jesteś pewien, że chcesz usunąć pliki tego motywu?

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
pl_PL: Jesteś pewien, że chcesz, aby zresetować wszystkie ustawienia i kolory standardowe stylu?

en: Reset Settings
pl_PL: Reset Ustawień

en: No layout found
pl_PL: Nie znaleziono układu

en: No theme found
pl_PL: Nie znaleziono motywu

en: Dismiss this notice.
pl_PL: Odrzuć tą informacją.

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Usergroup Name
pl_PL: Nazwa grupy użytkowników

en: Edit this usergroup
pl_PL: Edycja tej grupie

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Delete this usergroup
pl_PL: Usuń tą grupę użytkowników

en: View users list in this usergroup
pl_PL: Przeglądanie listy użytkowników w tej grupie

en: Guest
pl_PL: Gość

en: add
pl_PL: dodaj

en: save
pl_PL: zapisz

en: Delete Chosen Usergroup And Users
pl_PL: Usuwa wybrane grupy użytkowników i użytkowników

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
pl_PL: Usuń Wybraną Grupę I Dołącz Do Użytkowników Innych Grup

en: Users will be join this usergroup
pl_PL: Użytkownicy będą mogli dołączyć do tej grupy

en: Can view forum
pl_PL: Może przeglądać forum

en: Can create topic
pl_PL: Może utworzyć wątek

en: Can view topic
pl_PL: Może przeglądać wątki

en: Can edit topic
pl_PL: Może edytować temat

en: Can delete topic
pl_PL: Może usunąć temat

en: Can post reply
pl_PL: Może pisać odpowiedzi

en: Can view replies
pl_PL: Może przeglądać odpowiedzi

en: Can edit replies
pl_PL: Może edytować odpowiedzi

en: Can delete replies
pl_PL: Może usunąć odpowiedzi

en: Can edit own topic
pl_PL: Może edytować własne tematy

en: Can delete own topic
pl_PL: Może usunąć własny temat

en: Can like
pl_PL: Może polubic

en: Can report
pl_PL: Może zgłaszać

en: Can vote
pl_PL: Może głosować

en: Can close topic
pl_PL: Może zamknąc temat

en: Can move topic
pl_PL: Może przenieść temat

en: %s access successfully added
pl_PL: %s dostęp pomyślnie dodany

en: %s access successfully edited
pl_PL: %s dostęp z powodzeniem edytowany

en:  Discussion Board
pl_PL: Forum dyskusyjne

en: Insert link
pl_PL: Wstaw odnośnik

en: Link Text
pl_PL: Tekst linku

en: Open link in a new tab
pl_PL: Otwórz łącze w nowej karcie

en: Theme file not readable
pl_PL: Plik motywu nieczytelny

en: Dashboard - Can edit member
pl_PL: Kokpit - Edycja użytkowników

en: Dashboard - Can delete member
pl_PL: Kokpit - Usuwanie użytkownika

en: Front - Can view members
pl_PL: Przód - widok członków

en: Front - Can view profiles
pl_PL: Przód - widok profili

en: Front - Can upload avatar
pl_PL: Przód - przesyłanie awatarów

en: Front - Can view avatars
pl_PL: Przód - możliwość wyświetlania awatarów

en: Front - Can view member username
pl_PL: Przód - widok nazwy uzytkownika

en: Front - Can view member email
pl_PL: Przód - Można wyświetlić e-mail użytkownika

en: Front - Can view member title
pl_PL: Przód - Można wyświetlić nazwę użytkownika

en: Front - Can view member custom title
pl_PL: Przód - Można wyświetlić własną nazwę użytkownika

en: Front - Can view member reputation
pl_PL: Przód - Można wyświetlić ocenę użytkownika

en: Front - Can view member website
pl_PL: Przód - Można wyświetlić strony internetowe użytkowników

en: Front - Can view member social networks
pl_PL: Przód - Można wyświetlić sieci społeczne członków

en: Front - Can view member reg. date
pl_PL: Przód - można wyświetlać datę rejestracji użytkownika

en: Front - Can view member location
pl_PL: Przód - Można wyświetlać lokalizację użytkownika

en: Front - Can view member about me
pl_PL: Przód - Można wyświetlić o mnie - użytkownika

en: Front - Can write PM
pl_PL: Przód - Można zapisać PM

en: wpForo Sidebar
pl_PL: wpForo Pasek boczny

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
pl_PL: UWAGA: Jeżeli masz zamiar dodawać widżety w tym pasku bocznym, należy użyć szablonu '' na całą szerokość strony indeksu wpForo aby uniknąć powielania paska bocznego.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Number of Items
pl_PL: Ilość elementów

en: Display Avatars
pl_PL: Pokaż Awatary

en: Display with Avatars
pl_PL: Pokaż z Awatarami

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Bulk Actions
pl_PL: Działania masowe

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Show all forums
pl_PL: Pokaż wszystkie fora

en: item
pl_PL: element

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystkie

en: edit user
pl_PL: edycja użytkownika

en: edit profile
pl_PL: edytuj profil

en: Delete this item
pl_PL: Usuń ten element

en: view
pl_PL: widok

en: No items found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych elementów

en: Items
pl_PL: Elementy

en: Could not write file %s
pl_PL: Nie można zapisać pliku %s

en: Subscriptions
pl_PL: Subskrypcje

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
pl_PL: WAŻNY! Odinstaluj nie jest proste działanie dezaktywacji. Ta akcja powoduje trwałe usunięcie wszystkich danych forum (fora, tematy, pisać, Osprzęt ...) z bazy danych. Proszę kopii zapasowej bazy danych przed tym działaniem, może trzeba te dane forum w przyszłości. Jeżeli jesteś pewien, że chcesz usunąć wszystkie dane z forum proszę potwierdzić. Jeśli nie, po prostu anulować, a następnie można wyłączyć tę wtyczkę, która nie usunie danych forum.

en: Uninstall
pl_PL: Odinstaluj

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Select Color
pl_PL: Wybierz kolor

en: %s and %s liked
pl_PL: %s i %s polubić

en: %s liked
pl_PL: %s polubić

en: %s, %s and %s liked
pl_PL: %s, %s i %s polubić

en: %s, %s, %s and %d people liked
pl_PL: %s, %s, %s i %d ludzie polubili

en: About Me
pl_PL: O mnie

en: Account
pl_PL: Konto

en: Activity
pl_PL: Aktywność

en: Add a comment
pl_PL: Dodaj komentarz

en: Add topic
pl_PL: Dodaj temat

en: Answer
pl_PL: Odpowiedź

en: Answer to
pl_PL: Odpowiedź na

en: Answers
pl_PL: Odpowiedzi

en: Any Date
pl_PL: Wszystkie daty

en: Ascending order
pl_PL: Rosnąco

en: Attach file:
pl_PL: Dołącz plik:

en: Attachments
pl_PL: Załączniki

en: Attachments Size
pl_PL: Rozmiar załączników

en: Avatar
pl_PL: Awatar

en: Change password
pl_PL: Zmień hasło

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Confirm my subscription
pl_PL: Potwierdzenie subskrypcji

en: Date
pl_PL: Data

en: Descending order
pl_PL: Malejąco

en: Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana

en: Edited:
pl_PL: Edytowany:

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Enter title here
pl_PL: Wpisz tutaj tytuł

en: Extended Layout - Intro posts
pl_PL: Rozwinięty układ - Intro posty

en: Extended Layout - Intro topics
pl_PL: Rozwinięty układ - tematy Intro

en: Extended Layout - Number of intro posts
pl_PL: Rozwinięty układ - liczba postów intro

en: Extended Layout - Number of intro topics
pl_PL: Rozszerzony układ - ilość tematów intro

en: Failed to write file to disk
pl_PL: Nie można zapisać pliku na dysku

en: File upload stopped by extension
pl_PL: Wysyłanie pliku zatrzymane przez rozszerzenie

en: Find Posts by User
pl_PL: Znajdź posty użytkownika

en: Find Topics Started by User
pl_PL: Znajdź tematy rozpoczęte przez użytkownika

en: First post and replies
pl_PL: Pierwszy post i odpowiedzi

en: Forum - Page Not Found
pl_PL: Forum - strony nie znaleziono

en: Forum - Registration
pl_PL: Forum - Rejestracja

en: Forum Admin Email Addresses
pl_PL: Forum Admin adresy e-mail

en: Forum Language
pl_PL: Forum językowe

en: Forum Members
pl_PL: Członkowie Forum

en: Forum Profile
pl_PL: Forum Profil

en: Forum RSS Feed
pl_PL: Forum RSS

en: Forum Statistics
pl_PL: Statystyki Forum

en: Forum is empty
pl_PL: Forum jest puste

en: From Email Address
pl_PL: Z adresu E-mail

en: From Name
pl_PL: Z nazwy

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Insert member name or email
pl_PL: Wstaw nazwę użytkownika lub adres e-mail

en: Joined
pl_PL: Dołączył

en: Last 24 hours
pl_PL: Ostatnie 24 godziny

en: Last 3 Months
pl_PL: Ostatnie 3 miesiące

en: Last 6 Months
pl_PL: Ostatnie 6 miesięcy

en: Last Active
pl_PL: Ostatnio aktywny

en: Last Month
pl_PL: Ostatni miesiąc

en: Last Post
pl_PL: Ostatni Post

en: Last Post Info
pl_PL: Ostatni Post info

en: Last Week
pl_PL: Zeszły tydzień

en: Last Year ago
pl_PL: Ostatni rok temu

en: Last post by %s
pl_PL: Ostatni post przez %s

en: Latest Post
pl_PL: Ostatni Post

en: Leave a reply
pl_PL: Zostaw odpowiedź

en: Liked
pl_PL: Polubień

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Login
pl_PL: Zaloguj Się

en: Logout
pl_PL: Wyloguj się

en: Lost your password?
pl_PL: Nie pamiętasz hasła?

en: Maximum allowed file size is
pl_PL: Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku

en: Member Activity
pl_PL: Aktywność użytkownika

en: Member Information
pl_PL: Informacje o użytkownikach

en: Member Rating
pl_PL: Ocena użytkownika

en: Member Rating Badge
pl_PL: Użytkownik ocena znaczek

en: Member Reputation
pl_PL: Reputacja użytkownika

en: Member information
pl_PL: Informacje o użytkowniku

en: Members not found
pl_PL: Nie znaleziono użytkowników

en: Messages
pl_PL: Wiadomości

en: Missing a temporary folder
pl_PL: Brak folderu tymczasowego

en: Must be minimum 6 characters.
pl_PL: Musi być minimum 6 znaków.

en: My Profile
pl_PL: Mój profil

en: No activity found for this member.
pl_PL: Brak aktywności dla tego użytkownika

en: No file was uploaded
pl_PL: Żaden plik nie został przesłany

en: No forums were found here.
pl_PL: Żadnych forów nie znaleziono tutaj.

en: No online members at the moment
pl_PL: Aktualnie brak użytkowników online

en: No subscriptions found for this member.
pl_PL: Nie znaleziono subskrypcji dla tego użytkownika.

en: No topics were found here
pl_PL: Tutaj nie znaleziono tematów

en: Not available
pl_PL: Nie dostępne

en: Occupation
pl_PL: Zajęcie

en: Oops! The page you requested was not found!
pl_PL: Ups! Strona, której szukałeś, nie została znaleziona!

en: Our newest member
pl_PL: Najnowszy użytkownik:

en: Page
pl_PL: Strona

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Please %s or %s
pl_PL: Proszę %s lub %s

en: Post Title
pl_PL: Tytuł postu

en: Post link
pl_PL: Post z linkiem

en: Posted
pl_PL: Opublikowany

en: Posted by
pl_PL: Wysłany przez

en: Q&A Layout - Number of intro topics
pl_PL: Q&A Układ - Ilość intro tematów

en: Q&A layout - Intro topics
pl_PL: Q&A układ - intro tematów

en: Question Comments
pl_PL: Pytanie Komentarze

en: Questions
pl_PL: Pytania

en: Quote
pl_PL: Cytat

en: REPLY:
pl_PL: ODPOWIEDŹ:

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Rating Badge
pl_PL: Ocena Ikona

en: Received Likes
pl_PL: Otrzymał polubień

en: Recent Questions
pl_PL: Ostatnie Pytania

en: Recent Topics
pl_PL: Najnowsze tematy

en: Register
pl_PL: Rejestracja

en: Registered date
pl_PL: Data rejestracji

en: Relevancy
pl_PL: Trafności

en: Remember Me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Replies
pl_PL: Odpowiedzi

en: Replies not found
pl_PL: Nie znaleziono odpowiedzi

en: Reply
pl_PL: Odpowiedz

en: Report
pl_PL: Raport

en: Report to Administration
pl_PL: Zgłoś do Admina

en: Result Info
pl_PL: Wynik informacji

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Search Entire Posts
pl_PL: Przeszukuj całe posty

en: Search Phrase
pl_PL: Frazy wyszukiwania

en: Search Titles Only
pl_PL: Szukaj tylko w tytułach

en: Search Type
pl_PL: Typ wyszukiwania

en: Search in Forums
pl_PL: Szukaj w forum

en: Search in date period
pl_PL: Szukaj w okresie data

en: Search result for
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Select Page
pl_PL: Wybierz stronę

en: Send Report
pl_PL: Wyślij raport

en: Set Topic Sticky
pl_PL: Ustaw temat przyklejony

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
pl_PL: Ustaw tę wartość opcja 0, jeśli chcesz, aby pokazać wszystkie posty zakresu tematu obszarze intro.

en: Shop Account
pl_PL: Konto Sklepu

en: Sign In
pl_PL: Zaloguj

en: Signature
pl_PL: Podpis

en: Site Profile
pl_PL: Profil strony

en: Social Networks
pl_PL: Portale społecznościowe

en: Sorry, something is wrong with your data.
pl_PL: Niestety, coś jest nie tak z Twoimi danymi.

en: Sort Search Results by
pl_PL: Sortowanie wyników wyszukiwania według

en: Specify avatar by URL
pl_PL: Określ awatar przez adres URL

en: Subforums
pl_PL: Subfora

en: Subscribe for new replies
pl_PL: Subskrybuj nowe posty

en: Subscribe for new topics
pl_PL: Subskrybuj nowe tematy

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
pl_PL: Dziękuję za pomocą wpForo. wpForo jest premium wtyczki forum, które zawsze będą dostępne za darmo. Nigdy nie będzie pro i płatnych wersjach tego forum forum. Jednak jest to projekt bardzo duże i twarde, więc tworzymy także wypłacane addons (rozszerzenie), który finansowo pomoże nam zachować poprawę i dodając nowe funkcje do wtyczki wpForo wolna. Forum addons będzie również aktywnie rozwijany. Pierwszy addons "Advanced Media Uploader

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
pl_PL: Przesłany plik przekracza MAX_FILE_SIZE dyrektywy, który został określony w formularzu HTML

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
pl_PL: Przesłany plik przekracza dyrektywy upload_max_filesize w php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
pl_PL: Przesłany plik został przesłany tylko częściowo

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Topic RSS Feed
pl_PL: Tematy kanał RSS

en: Topic Title
pl_PL: Tytuł Tematu

en: Topic title
pl_PL: Tytuł tematu

en: Unknown upload error
pl_PL: Nieznany błąd pobierania

en: Unsubscribe
pl_PL: Wyrejestrowanie

en: Upload an avatar
pl_PL: Prześlij awatara

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
pl_PL: Użyj komentarzy z prośbą o więcej informacji lub zaproponować ulepszenia. Należy unikać odpowiadania na pytania w komentarzach.

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Group
pl_PL: Grupa użytkowników

en: Usergroup has been successfully deleted.
pl_PL: Grupa użytkownika został pomyślnie usunięta.

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
pl_PL: Grupa użytkownika została pomyślnie usunięta. Wszyscy użytkownicy tej grupy użytkowników zostali przeniesieni do wybranej grupy użytkowników

en: Username
pl_PL: Nazwa Użytkownika

en: View entire post
pl_PL: Zobacz cały wpis

en: View the latest post
pl_PL: Zobacz ostatni post

en: Views
pl_PL: Widok

en: Votes
pl_PL: Głosów

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Wordpress avatar system
pl_PL: System awatarów Wordpress

en: Working
pl_PL: Praca

en: Write message
pl_PL: Napisz wiadomość

en: You
pl_PL: Ty

en: You can go to %s page or Search here
pl_PL: Możesz iść na %s stronę lub Szukaj tutaj

en: Your Answer
pl_PL: Odpowiedź

en: account
pl_PL: konto

en: activity
pl_PL: aktywność

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: by
pl_PL: przez

en: by %s
pl_PL: przez %s

en: confirm password
pl_PL: potwierdź hasło

en: forums
pl_PL: fora

en: login
pl_PL: zaloguj

en: logout
pl_PL: wyloguj

en: matches
pl_PL: dopasuj

en: members
pl_PL: członkowie

en: my profile
pl_PL: mój profil

en: new password
pl_PL: nowe hasło

en: new password again
pl_PL: powtórz nowe hasło

en: next
pl_PL: następny

en: old password
pl_PL: stare hasło

en: posted
pl_PL: opublikowany

en: prev
pl_PL: wstecz

en: register
pl_PL: zarejestruj się

en: replies
pl_PL: odpowiedzi

en: subscriptions
pl_PL: subskrypcje

en: update
pl_PL: aktualizacja

en: view all posts
pl_PL: zobacz wszystkie posty

en: view all questions
pl_PL: zobacz wszystkie pytania

en: view all topics
pl_PL: zobacz wszystkie tematy

en: wpForo Navigation
pl_PL: wpForo Nawigacja

en: wpForo User Timezone
pl_PL: wpForo Strefa czasowa użytkownika

en: wpForo Usergroup
pl_PL: wpForo grupa użytkownika

en: Access add error
pl_PL: Błąd dostępu do dodaj

en: Access delete error
pl_PL: Dostęp do usuwania błędów

en: Access edit error
pl_PL: Błąd dostępu do edycji

en: Access successfully deleted
pl_PL: Pomyślnie usunięto dostęp

en: Add Topic error: No forum selected
pl_PL: Dodaj Temat błąd: Nie wybrano forum

en: All Checked topics successfully deleted
pl_PL: Wszystkie sprawdzone tematy pomyślnie usunięte

en: Can't add forum
pl_PL: Nie można dodać forum

en: Can't add new language
pl_PL: Nie można dodać nowy język

en: Can't delete this Usergroup
pl_PL: Nie można usunąć tej grupy użytkowników

en: Can't send confirmation email
pl_PL: Nie można wysłać wiadomości e-mail z potwierdzeniem

en: Can't send report email
pl_PL: Nie można wysłać e-mail raport

en: Can't subscribe to this item
pl_PL: Nie można subskrybować tego elementu

en: Can't write a post: This topic is closed
pl_PL: Nie można napisać posta: ten temat jest zamknięty

en: Can`t upload file
pl_PL: Nie można załadować pliku

en: Cannot update forum hierarchy
pl_PL: Nie można zaktualizować forum hierarchii

en: Cannot update post data
pl_PL: Nie można zaktualizować danych w poście

en: Could not be unsubscribe from this item
pl_PL: Nie można wypisać się z tej pozycji

en: Email address exists. Please insert another.
pl_PL: Adres e-mail istnieje. Proszę wstawić inny.

en: Error: Forum is not found
pl_PL: Błąd: Forum nie znaleziono

en: Error: No topic selected
pl_PL: Błąd: Nie ma wybranego tematu

en: Error: Topic is not found
pl_PL: Błąd: Nie znaleziono tematu

en: Features successfully updated
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowane funkcje

en: Features successfully updated, but previous value not changed
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowane funkcje, ale poprzedniej wartości nie zmienił

en: File type is not allowed
pl_PL: Typ pliku nie jest dozwolony.

en: Forum Base URL successfully updated
pl_PL: Forum podstawowy adres URL pomyślnie zaktualizowana

en: Forum deleting error
pl_PL: Forum usuwanie błędów

en: Forum hierarchy successfully updated
pl_PL: Hierarchia Forum pomyślnie zaktualizowana

en: Forum is successfully merged
pl_PL: Forum jest pomyślnie scalone

en: Forum merging error
pl_PL: Forum błąd scalania

en: Forum options successfully updated
pl_PL: Opcje Forum zaktualizowane pomyślnie

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
pl_PL: Opcje Forum zaktualizowane pomyślnie, ale poprzednia wartość nie zmieniła się

en: Forum successfully updated
pl_PL: Forum zostało pomyślnie zaktualizowane.

en: Forum update error
pl_PL: Forum błąd aktualizacji

en: General options successfully updated
pl_PL: Opcje ogólne zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: Illegal character in username.
pl_PL: Niedozwolony znak w nazwie użytkownika.

en: Insert your Email address.
pl_PL: Wpisz swój adres e-mail.

en: Invalid Email address
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Invalid request!
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie!

en: Member options successfully updated
pl_PL: Opcje użytkownika pomyślnie zaktualizowane

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
pl_PL: Opcje użytkownika pomyślnie zaktualizowane, ale poprzednia wartość nie zmieniła się

en: Message has been sent
pl_PL: wiadomość została wysłana

en: No Posts found for update
pl_PL: Nie znaleziono aktualizacji postów

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
pl_PL: Hasło musi mieć długość od 6 znaków i nie więcej niż 20 znaków.

en: Password mismatch.
pl_PL: Niezgodność haseł.

en: Permission denied
pl_PL: Odmowa dostępu

en: Permission denied for add forum
pl_PL: Nie masz uprawnień do dodawania forum

en: Permission denied for delete forum
pl_PL: Nie masz uprawnień do usuwania forum

en: Permission denied for edit forum
pl_PL: Nie masz uprawnień do edycji forum

en: Permission denied for this action
pl_PL: Nie masz uprawnień do tego działania

en: Phrase add error
pl_PL: Dodaj frazę błąd

en: Phrase adding error
pl_PL: Fraza dodawanie błąd

en: Phrase successfully added
pl_PL: Fraza dodana pomyślnie

en: Phrase successfully updates
pl_PL: Fraza pomyślnie zaktualizowana

en: Phrase update error
pl_PL: Aktualizacja frazy błąd

en: Please insert required fields!
pl_PL: Proszę podać wymagane pola!

en: Post delete error
pl_PL: Usuwanie posta błąd

en: Post options successfully updated
pl_PL: Opcje posta pomyślnie zaktualizowane

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
pl_PL: Opcje posta pomyślnie zaktualizowane, ale poprzednia wartość nie zmieniła się

en: Registration Error
pl_PL: Błąd rejestracji

en: Reply request error
pl_PL: Żądanie odpowiedzi błąd

en: Something wrong with profile data.
pl_PL: Coś nie tak z danymi profilu.

en: Subscribe options successfully updated
pl_PL: Opcje subskrypcji pomyślnie zaktualizowane

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
pl_PL: Opcje subskrypcji pomyślnie zaktualizowany, ale poprzednia wartość się nie zmieniła się

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
pl_PL: Sukces! Dziękuję. Prosimy sprawdź e-mail i kliknij na link potwierdzający, aby zakończyć ten krok.

en: Successfully updated
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowane

en: Successfully voted
pl_PL: Pomyślnie głosowali

en: The uploaded file size is too big
pl_PL: Rozmiar przesłanego pliku jest zbyt duży

en: Theme options successfully updated
pl_PL: Opcje tematyczne pomyślnie zaktualizowane

en: This email address is already registered. Please insert another.
pl_PL: Ten adres email jest już zarejestrowany. Proszę podać inny

en: This post successfully deleted
pl_PL: Ten wpis został pomyślnie usunięty

en: This post successfully edited
pl_PL: Ten post pomyślnie edytowano

en: This topic successfully deleted
pl_PL: Ten temat został pomyślnie usunięty

en: Topic Move Error
pl_PL: Błąd przenoszenia tematu

en: Topic add error
pl_PL: Błąd dodawania tematu

en: Topic delete error
pl_PL: Błąd usuwania tematu

en: Topic edit error
pl_PL: Błąd edycji tematu

en: Topic not found.
pl_PL: Nie znaleziono tematu

en: Topic successfully moved
pl_PL: Temat pomyślne przeniesiony

en: Topic successfully updated
pl_PL: Temat pomyślnie zaktualizowany

en: Topics delete error
pl_PL: Błąd usuwania tematu

en: User delete error
pl_PL: Błąd usuwania użytkownika

en: User group add error
pl_PL: Błąd dodawania użytkownika do grupy

en: User group edit error
pl_PL: Błąd edytuj grupę uzytkowników

en: User group successfully added
pl_PL: Grupa użytkowników została pomyślnie dodana

en: User group successfully edited
pl_PL: Grupa użytkowników edytowana z powodzeniem

en: User successfully deleted from wpforo
pl_PL: Użytkownik pomyślnie usunięty z wpforo

en: Username exists. Please insert another.
pl_PL: Nazwa użytkownika istnieje. Proszę podać inną.

en: Username is missed.
pl_PL: Nazwa użytkownika jest pominięta.

en: Welcome to our Community!
pl_PL: Zapraszamy do naszej społeczności!

en: Wrong post data
pl_PL: Błędne dane posta

en: You are already voted this post
pl_PL: Już głosowałeś za ten post

en: You have been successfully subscribed
pl_PL: Zostałeś pomyślnie zapisany do subskrypcji

en: You have been successfully unsubscribed
pl_PL: Zostałeś pomyślnie wypisany ze subskrypcji

en: You have no permission to edit this topic
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania tego tematu

en: You successfully replied
pl_PL: Twoja odpowiedź została dodana

en: Your forum successfully added
pl_PL: Twoje forum zostało dodane

en: Your forum successfully deleted
pl_PL: Twoje forum zostało usunięte

en: Your profile data have been successfully updated.
pl_PL: Dane twojego profilu zostały zaktualizowane.

en: Your subscription for this item could not be confirmed
pl_PL: Twoja subskrypcja nie została potwierdzona

en: Your topic successfully added
pl_PL: Twój temat został dodany

en: Can edit own replay
pl_PL: Może edytować własne odpowiedzi

en: like
pl_PL: Lubię to

en: unlike
pl_PL: nie lubię

en: sticky
pl_PL: przyklejony

en: unsticky
pl_PL: odklejony

en: close
pl_PL: zamknij

en: open
pl_PL: otwórz

en: Topic Icons
pl_PL: Ikony tematu

en: New
pl_PL: Nowy

en: Replied
pl_PL: Odwpowiedzi

en: Hot
pl_PL: Gorący

en: Solved
pl_PL: Rozwiązany

en: Unsolved
pl_PL: Nierozwiązany

en: Old password is wrong
pl_PL: Stare hasło jest nieprawidłowe

en: New Passwords do not match
pl_PL: Nowe hasła nie pasują do siebie

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
pl_PL: Proces ten może potrwać kilka sekund lub kilkadziesiąt minut, to zależy od wielkości bazy danych i na forum zasobów serwera. Prosimy o cierpliwość i nie zamykać tej strony. Jeśli masz 500 Server Error proszę nie martw się, proces aktualizacji danych nadal działa serwer MySQL.

en: Updated Successfully!
pl_PL: Aktualizacja zakończona sukcesem!

en: Deleted Successfully!
pl_PL: Usunięte pomyślnie!

en: Closed
pl_PL: Zamknięte

en: Forum Members List
pl_PL: Lista użytkowników forum

en: are you sure you want to delete?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć?

en: Customer
pl_PL: Klient

en: No access
pl_PL: Brak dostępu

en: Read only access
pl_PL: Tylko do odczytu

en: Standard access
pl_PL: Dostęp standardowy

en: Moderator access
pl_PL: Dostęp Moderator

en: Full access
pl_PL: Pełny dostęp

en: Discussion Board
pl_PL: Forum dyskusyjne
