Plugins - wpForo Forum - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (1656 entries)

en: Go to first unread post
sk: Choď na prvý neprečítaný príspevok

en: New down vote from %1$s, %2$s
sk: Hlasovať negatívne z %1$s, %2$s

en: New Down Vote
sk: Hlasovať negatívne

en: New up vote from %1$s, %2$s
sk: Hlasovať pozitívne z %1$s, %2$s

en: New Up Vote
sk: Hlasovať pozitívne

en: New like from %1$s, %2$s
sk: Nové páči sa mi to z %1$s, %2$s

en: New Like
sk: Nové páči sa mi to

en: New reply from %1$s, %2$s
sk: Nová odpoveď z %1$s, %2$s

en: You have no new notifications
sk: Nemáš nové upozornenia

en: You have no new notification
sk: Nemáš nové upozornenie

en: Clear all
sk: Vyčistiť všetko

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Default avatar
sk: Predvolený obrázok profilu

en: Theme reset success
sk: Téma zresetovaná úspešne

en: Theme reset error
sk: Resetovanie témy neúspešné

en: Theme delete success
sk: Téma úspešne vymazaná

en: Theme delete error
sk: Vymazanie témy neúspešné

en: Theme install success
sk: Téma úspešne nainštalovaná

en: Theme install error
sk: Inštalácia témy zlyhala

en: Theme activate success
sk: Téma úspešne aktivovaná

en: Theme activate error
sk: Aktivácia témy zlyhala

en: Refer topics to first unread post
sk: Prejdi na prvý neprečítaný príspevok

en: Display with avatars
sk: Zobraziť s obrázkom profilu

en: Hide this widget for guests
sk: Schovať tento doplnok pre hostí

en: Hide buttons
sk: Schovať tlačidlá

en: Hide user data
sk: Schovať dáta užívateľov

en: Hide notification bell
sk: Schovať zvonček upozornení

en: Hide user name
sk: Schovať meno užívateľa

en: Hide avatar
sk: Schovať obrázok profilu

en: Title for Guests
sk: Názov pre hostí

en: Title for Users
sk: Názov pre užívateľov

en: Join Us!
sk: Pripoj sa k nám!

en: Front - Can access to attachments
sk: Predná stránka - môže pristupovať k prílohám

en: Last Login
sk: Posledné prihlásenie

en: Delete User
sk: Vymazať užívateľa

en: Unban
sk: Zruš zákaz

en: Are you sure, you want to UNBAN this user?
sk: Si si istý, že chceš zrušiť zákaz pre tohto užívateľa?

en: Unban User
sk: Zruš zákaz pre užívateľa

en: Ban
sk: Zakáž

en: Are you sure, you want to BAN this user?
sk: Si si istý, že chceš zakázať tohto užívateľa?

en: Ban User
sk: Zakáž užívateľa

en: Edit Profile
sk: Uprav profil

en: Edit User
sk: Uprav užívateľa

en: All Users
sk: Všetci užívatelia

en: Private
sk: Súkromné

en: Created
sk: Vytvorené

en: Created By
sk: Vytvoril

en: Unapprove
sk: Neschváľ

en: Approve
sk: Schváľ

en: NO
sk: Nie

en: YES
sk: Áno

en: POST
sk: Príspevok

en: TOPIC
sk: Téma

en: This option has disabled because you have more than 50 users in this group.
sk: Táto možnosť bola vypnutá, pretože máš viac ako 50 užívateľov v tejto skupine

en: Translation
sk: Preklad

en: Original
sk: Originál

en: Package
sk: Balík

en: Language
sk: Jazyk

en: Display User Notification Bell on Menu Bar
sk: Zobraz zvonček upozornení v ponuke Menu

en: Enable User Notification Live Update
sk: Povoľ upozornenie užívateľa v reálnom čase

en: Enable User Notification
sk: Povoľ upozornenie užívateľa

en: Adds [new] button at the and of topic links, which jumps to the first unread post.
sk: Pridá tlačidlo Nové na konci odkazu témy, ktoré presunie na prvý neprečítaný príspevok

en: Jump to First Unread Post with [new] Button in Topic Link
sk: Skoč na prvý neprečítaný príspevok s tlačidlom Nový v odkaze témy

en: If this option is enabled, all topic links on forums page and on topics page will refer to the first unread post. This behavior is only enabled for logged-in users.
sk: Pokiaľ povolené, všetky odkazy na témy na stránke fóra a na stránkach témy budú odkazovať na prvý neprečítaný príspevok. Toto má vplyv iba na prihlásených užívateľov

en: Topic Links Jump to First Unread Post
sk: Odkazy témy skočia na prvý neprečítaný príspevok

en: don't stop or close browser
sk: Nezastavuj alebo nezatváraj prehliadač

en: All
sk: Všetko

en: Adds awesome Sticker and Emoticons packs to editor. Allows to create new custom emoticons packs.
sk: Pridá skvelé Nálepky a Emotikony do editora. Povolí vytváranie nových Emotikon balíčkov

en: Topic Tag:
sk: Značka témy:

en: Loading Topics
sk: Načítavanie tém

en: Saving Draft
sk: Ukladanie konceptu

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Saved
sk: Uložené

en: %1$s Revisions
sk: %1$s verzií

en: Revisions
sk: Revízie

en: Revision
sk: Revízia

en: Preview
sk: Ukážka

en: Max Number of Revisions
sk: Maximálny počet úprav

en: Auto Drafting Interval
sk: Automatické ukladanie konceptu

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 2 minutes
sk: 2 minúty

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 30 seconds
sk: 30 sekúnd

en: 15 seconds
sk: 15 sekúnd

en: disabled
sk: Vypnuté

en: Post Draft
sk: Zverejni koncept

en: Post Preview
sk: Náhľad príspevku

en: Post Preview and Draft Saving
sk: Náhľad príspevku a ukladanie konceptu

en: Spoiler
sk: Nápoveda

en: Insert Spoiler
sk: Vložiť nápovedu

en: Quote this text
sk: Cituj tento text

en: Custom Rating
sk: Vlastné hodnotenie

en: Default Rating
sk: Štandardné hodnotenie

en: By default all members get rating badges and titles based on number of posts. However, using this option you can grant lower or higher rating to certain user (this user). The default member reputation badges, titles and points can be managed in Forums > Settings > Members Tab.
sk: Štandardne všetci členovia získavajú hodnotenie a tituly na základe počtu príspevkov. Napriek tomu, použitím tejto možnosti môžeš prideliť vyššie alebo nižšie hodnotenie konkrétnym užívateľom. Štandardné odznaky hodnotenia, tituly a body môžu byť upravené v Fórum > Nastavenia > Členovia

en: User Reputation
sk: Reputácia užívateľa

en: Display Secondary Usergroups under Post Author Avatar
sk: Zobraz druhotnú skupinu užívateľov pod príspevkom obrázku profilu autora

en: Number of maximum search results
sk: Maximálny počet výsledkov vyhľadávania

en: Post content maximum length
sk: Maximálna dĺžka príspevku

en: Post content minimum length
sk: Minimálna dĺžka príspevku

en: Topic content maximum length
sk: Maximálna dĺžka názvu témy

en: Topic content minimum length
sk: Minimálna dĺžka názvu témy

en: Link to the post
sk: Odkaz na príspevok

en: Post author display name
sk: Meno autora príspevku

en: Mentioned user display name
sk: Meno spomenutého užívateľa

en: Link to open password reset form
sk: Odkaz na otvorenie formuláru pre reset hesla

en: Registered user email
sk: Registrovaný email užívateľa

en: Registered user login
sk: Prihlasovacie meno užívateľa

en: Website name
sk: Názov webstránky

en: Reported post URL
sk: Odkaz nahláseného príspevku

en: Reporter user message
sk: Nahlásená správa užívateľa

en: Reporter user display name
sk: Meno nahlasujúceho užívateľa

en: New reply excerpt
sk: Náhľad novej odpovede

en: New reply title
sk: Názov novej odpovede

en: Topic title / link
sk: Názov témy / odkaz

en: New reply author display name
sk: Meno autora novej odpovede

en: Link to unsubscribe
sk: Odkaz na odhlásenie odberu

en: New topic excerpt
sk: Náhľad novej témy

en: New topic title
sk: Názov novej témy

en: Forum title / link
sk: Názov fóru / odkaz

en: New topic author display name
sk: Meno autora novej témy

en: Link to confirm subscription
sk: Odkaz na potvrdenie odberu

en: Subscriber display name
sk: Meno odoberajúceho

en: Subscribed forum or topic title
sk: Prihlásený na odber fóra alebo témy

en: Set this option value 0 if you want to remove this limit.
sk: Nastav na 0 ak chceš odstrániť tento limit

en: Comment content maximum length
sk: Maximálna dĺžka komentára

en: Comment content minimum length
sk: Minimálna dĺžka komentára

en: %s Reply
sk: %s odpoveď

en: %s Replies
sk: %s odpovedal

en: Threaded Layout - First Post Reply Button
sk: Aktuálne rozloženie - tlačidlo na odpoveď prvého príspevku

en: Q&A Layout - First Post Reply Button
sk: Otázky a odpovede - tlačidlo na prvý odpoveď

en: Forum database is not updated properly. Please click the button below for further instruction.
sk: Databáza fóra nie je správne aktualizovaná. Prosím kliknite na tlačidlo nižšie pre viac informácií

en: wpForo Database Update Problem - Action Required!
sk: Problém wpForo aktualizácie databázy - akcia nevyhnutná!

en: No forum selected
sk: Žiadne fórum neoznačené

en: %d Answer
sk: %d odpoveď

en: %d Answers
sk: %d odpovedí

en: Oldest
sk: Najstaršie

en: Newest
sk: Najnovšie

en: Most Commented
sk: Najkomentovanejšie

en: Most Voted
sk: Najviac vyberané

en: No threads found
sk: Žiadne vlákna nájdené

en: Show Replies
sk: Ukáž odpovede

en: Hide Replies
sk: Skryť odpovede

en: Tools: Move, Split, Merge
sk: Nástroje: Presunúť, Rozdeliť, Zlúčiť

en: Length must be between 3 characters and 15 characters.
sk: Dĺžka musí byť 3 - 15 písmen

en: Username length must be between 3 characters and 15 characters.
sk: Meno užívateľa musí byť medzi 3 - 15 písmen

en: Recently Added
sk: Nedávno pridané

en: After registration you will receive an email confirmation with a link to set a new password
sk: Po registrácii obdržíš na email potvrdzovací odkaz pre vytvorenie nového hesla

en: View entire topic
sk: Zobraziť celú tému

en: Author Name
sk: Meno autora

en: Your name
sk: Tvoje meno

en: Author Email
sk: Email autora

en: Your email
sk: Tvoj email

en: Your topic successfully added and awaiting moderation
sk: Vaša téma bola úspešne pridaná a očakáva schválenie

en: The time to edit this topic is expired
sk: Čas na úpravu témy vypršal

en: The time to delete this topic is expired.
sk: Čas na vymazanie témy vypršal

en: The time to edit this post is expired.
sk: Čas na úpravu príspevku vypršal

en: The time to delete this post is expired.
sk: Čas na vymazanie príspevku vypršal

en: Please contact the forum administratoristrator to delete it.
sk: Prosím, kontaktujte administrátora fóra pre vymazanie.

en: Please contact the forum administratoristrator to edit it.
sk: Prosím, kontaktujte administrátora fóra pre úpravu.

en: Read more about Facebook public_profile properties.
sk: Čítaj viac o vlastnostiach verejného Facebook profilu

en: forum privacy policy
sk: Nastavenie súkromia fóra

en: I have read and agree to the %s.
sk: Prečítal som a súhlasím s %s.

en: Click to open forum privacy policy below
sk: Klikni pre otvorenie nastavenia súkromia fóra nižšie

en: I agree
sk: Súhlasím

en: I do not agree. Take me away from here.
sk: Nesúhlasím. Chcem ísť preč odtiaľto

en: forum rules
sk: pravidlá fóra

en: I have read and agree to abide by the %s.
sk: Čítal som a súhlasím s podmienkami %s.

en: Click to open forum rules below
sk: Klikni pre otvorenie pravidiel fóra nižšie

en: I agree to these rules
sk: Súhlasím s týmito pravidlami

en: I do not agree to these rules. Take me away from here.
sk: Nesúhlasím s týmito pravidlami. Chcem ísť odtiaľto preč.

en: the website
sk: stránka

en: I have read and agree to the
sk: Čítal som a súhlasím s

en: I have read and agree to %s privacy policy. For more information, please check our privacy policy, where you'll get more info on where, how and why we store your data.
sk: Čítal som a súhlasím s %s nastavením súkromia. Pre viac informácií pozri nastavenie súkromia, kde je napísané viac o uchovávaní Vašich údajov.

en: Terms
sk: Podmienky

en: Privacy Policy
sk: Ochrana osobných údajov

en: and
sk: a

en: I agree to receive an email confirmation with a link to set a password.
sk: Súhlasím s prijatím potvrdzovacieho emailu s odkazom na nastavenie hesla

en: Contact Us
sk: Kontaktujte nás

en: Contact the forum administrator
sk: Kontaktuj administrátora fóra

en: Share:
sk: Zdieľať:

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Share this post
sk: Zdieľaj príspevok

en: I allow to create an account based on my Facebook public profile information and send confirmation email.
sk: Súhlasím s vytvorením konta založeného na Facebooku a odoslaním potvrdzujúceho emailu

en: Facebook Login Information
sk: Informácie Facebook prihlásenia

en: Share to Facebook
sk: Zdielať na Facebooku

en: Tweet this post
sk: Príspevok na X.com

en: Tweet
sk: X.com

en: Share to Google+
sk: Zdieľať na Google+

en: Share to VK
sk: Zdieľať na VK

en: Share to OK
sk: Zdieľaj na OK

en: Update Subscriptions
sk: Upraviť odbery

en: Subscribe to all new topics and posts
sk: Odoberaj všetky nové témy a príspevky

en: Subscribe to all new topics
sk: Odoberaj všetky nové témy

en: Subscription Manager
sk: Manažment odberov

en: topics and posts
sk: témy a príspevky

en: Do you really want to reset options?
sk: Naozaj chceš vynulovať nastavenia?

en: The note text and the label of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
sk: Poznámky a nálepky tohto políčka môžu byť zmenené v Fórum > Stránka fráz. Hľadaj frázu nálepky, klikni na tlačidlo Uprav a zmeň to

en: Reply with quote
sk: Odpovedaj s citáciou

en: Leave a comment
sk: Komentuj

en: I allow to create an account and send confirmation email.
sk: Súhlasím s vytvorením konta a odoslaním potvrdzujúceho emailu

en: Google reCAPTCHA data are not submitted
sk: Google reCAPTHA dáta nie sú vyplnené

en: Are you sure you want to delete this file?
sk: Si si istý, že chceš vymazať súbor?

en: Specify avatar by URL:
sk: Špecifikuj obrázok profilu cez odkaz:

en: ERROR: invalid_username. Sorry, that username is not allowed. Please insert another.
sk: Chyba: Nesprávne meno užívateľa. Je nám to ľúto, ale toto užívateľské meno nie je povolené. Prosím, vlož iné

en: Password length must be between %d characters and %d characters.
sk: Dĺžka hesla musí byť medzi %d a %d znakmi

en: This nickname is already registered. Please insert another.
sk: Táto prezývka je už registrovaná, prosím vyber si inú

en: Avatar image is too big maximum allowed size is %s
sk: Obrázok profilu je príliž veľký, maximálna povolená veľkosť je %s

en: Userid is wrong
sk: Nesprávne ID užívateľa

en: Password successfully changed
sk: Heslo úspešne zmenené

en: You can't make yourself banned user
sk: Nemôžeš zakázať sám seba

en: User successfully banned from wpforo
sk: Užívateľ úspešne zakázaný na wpforo

en: User ban action error
sk: Chyba zakázania užívateľa

en: User successfully unbanned from wpforo
sk: Užívateľ úspešne odblokovaný na wpforo

en: User unban action error
sk: Chyba povolenia užívateľa

en: Nickname
sk: Prezývka

en: URL Address Identifier
sk: Odkaz identifikátora

en: User Groups Secondary
sk: Druhotné skupiny užívateľov

en: Email has been confirmed
sk: Email bol potvrdený

en: Email confirm error
sk: Chyba potvrdenia emailu

en: You are posting too quickly. Slow down.
sk: Pridávaš príspevky príliž rýchlo. Spomaľ.

en: Function wpforo_thread_reply() not found.
sk: Funkcia wpforo_thread_reply() nenájdená

en: error: Change Status action
sk: Chyba: zmeň status akcie

en: Select Forum
sk: Vyber fórum

en: Write here . . .
sk: Píš tu...

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: You don't have permission to delete topic from this forum.
sk: Nemáš oprávnenie vymazať tému tohto fóra

en: Data merging error
sk: Chyba zlučovania údajov

en: Please select a target forum
sk: Prosím vyber cieľové fórum

en: Please insert required fields
sk: Prosím vyplň povinné polia

en: Please select at least one post to split
sk: Prosím, vyber aspoň jeden príspevok na rozdelenie

en: Topic splitting error
sk: Chyba rozdelenia témy

en: Status changing error
sk: Chyba zmeny statusu

en: Repeat new password
sk: Zopakuj nové heslo

en: Created by %s
sk: Vytvoril %s

en: Last reply by %s
sk: Posledná odpoveď %s

en: Reply to
sk: Odpovedaj

en: Topic Author
sk: Autor témy

en: Reply by
sk: Odpovedal

en: All
sk: Všetko

en: I have read and agree to %s privacy policy.
sk: Čítal som a súhlasím s %s ochranou osobných údajov

en: Sorry, this file cannot be deleted
sk: Prepáč, tento súbor nemôže byť vymazaný

en: Synched Successfully!
sk: Synchronizácia úspešná!

en: Rebuilt Successfully!
sk: Znovu vytvorenie úspešné!

en: Please save "Forum template slugs
sk: Prosím ulož "Fórum vzhľad odkaz

en: General options reset successfully
sk: Hlavné nastavenia vynulované úspešne

en: Forum options reset successfully
sk: Nastavenia fóra vynulované úspešne

en: Post options reset successfully
sk: Nastavenia príspevku vynulované úspešne

en: Member options reset successfully
sk: Nastavenie člena vynulované úspešne

en: Features reset successfully
sk: Doplnky vynulované úspešne

en: API options successfully updated
sk: Api nastavenia úspešne aktualizované

en: API options reset successfully
sk: API možnosti vynulované úspešne

en: Theme options reset successfully
sk: Možnosti témy vynulované úspešne

en: Email options reset successfully
sk: Možnosti emailu vynulované úspešne

en: Please make sure you don't have not-synched Roles in the "User Roles
sk: Prosím, uistite sa, že nemáte nezosynchronizované úlohy v "Užívateľských úlohách

en: Antispam options reset successfully
sk: Možnosti proti spamu vynulované úspešne

en: Cleanup options reset successfully
sk: Možnosti údržby vynulované úspešne

en: Misc options reset successfully
sk: Rôzne nastavenia vynulované úspešne

en: Settings reset successfully
sk: Nastavenia boli úspešne vynulované

en: Deleted
sk: Vymazané

en: DO NOT DELETE WPFORO PAGE!!!
sk: NEMAZAŤ WPFORO STRÁNKU

en: 404 - Page not found
sk: 404 - Stránka nenájdená

en: About
sk: O stránke

en: action error
sk: chyba akcie

en: post not found
sk: Dáta neboli nájdené

en: You don't have permission to like posts from this forum
sk: Nemáte oprávnenie označiť Mám rád príspevky na tomto fóre

en: done
sk: Hotovo

en: topic not found
sk: Téma nenájdená

en: You don't have permission to make topic answered
sk: Nemáš oprávnenie označiť tému ako odpovedanú

en: You don't have permission to make two best answers for one topic
sk: Nemáš oprávnenie označiť dve najlepšie odpovede pre jednu tému

en: wrong data
sk: nesprávne údaje

en: You don't have permission to do this action from this forum
sk: Nemáš oprávnenie na požadovanú akciu na toto fórum

en: all topics has been loaded in this list
sk: všetky témy v zozname boli načítané

en: Attachment
sk: Príloha

en: The key is expired
sk: Kľúč je vypršaný

en: The key is invalid
sk: Kľúč je neplatný

en: Email has been sent
sk: Email bol odoslaný

en: The password reset mismatch
sk: Obnovenie hesla sa nezhoduje

en: The password reset empty
sk: Obnovenie hesla je prázdne

en: The password has been changed
sk: Heslo bolo zmenené

en: Invalid request.
sk: Nesprávna požiadavka.

en: You do not have permission to view the content
sk: Nemáte oprávenie prezerať túto stránku, prosím zaregistrujte alebo prihláste sa pre ďalšie informácie

en: Topic are private, please register or login for further information
sk: Témy sú súkromné, prosím, zaregistrujte alebo prihláste sa pre ďalšie informácie

en: expand to show all comments on this post
sk: Rozbaľ všetky komentáre na tomto príspevku

en: show %d more comments
sk: Ukáž %d viac komentárov

en: Threads
sk: Prepojenia

en: No forum found in this category
sk: Žiadne fórum v tejto kategórii

en: Popular
sk: Populárne

en: Resolved
sk: Vyriešené

en: Load More Topics
sk: Načítať viac článkov

en: Reset Fields
sk: Vynulovať políčka

en: Not Replied Topics
sk: Žiadne odpovede v témach

en: Solved Topics
sk: Vyriešené témy

en: Unsolved Topics
sk: Nevyriešené témy

en: Closed Topics
sk: Zatvorené témy

en: Sticky Topics
sk: Pripnuté témy

en: Private Topics
sk: Súkromné témy

en: Unapproved Posts
sk: Neschválené príspevky

en: relevance
sk: relevantnosť

en: set 0 to remove this limit
sk: nastav 0 pre odstránenie limitu

en: Limit Per Topic
sk: Limit na tému

en: Autofilter by current forum
sk: Automatický filter pre aktuálne fórum

en: Filter by forums
sk: Filter s fórami

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded). Use the "Category Layout" dropdown located on the top right section to set the layout you want. This option is only available for Categories (top parent forums). Other forums and sub-forums inherit it. They cannot have a different layout, therefore the layout dropdown option becomes disabled if this forum is not a Category.
sk: Fóra môžu byť zobrazené s rôznymi vzhľadmi (Rozšírené, Zjednodušené, QaA, Prepojeno). Použi "Vzhľad kategórie" vyberacie menu na pravej strane, ktoré chceš. Táto voľba je dostupná iba pre kategórie (hlavné rodičovské fóra). Iné fóra a pod-fóra ich zdedia. Nemôžu mať iný vzhľad, preto vyberacie menu nie je aktívne ak toto fórum nie je kategória.

en: Current Layout of this Forum (inherited from parent category)
sk: Aktuálny vzhľad tohto fóra (zdedené z rodičovskej kategórie)

en: Current Layout of this Category
sk: Aktuálny vzhľad tejto kategórie

en: Forum Color
sk: Farba fóra

en: Additional Options
sk: Dodatočné nastavenia

en: No Problems Found in Database
sk: Žiadne problémy v databáze

en: Problem fixer SQL commands:
sk: Oprava problémov pomocou SQL príkazov:

en: If the %s button doesn't solve the issues. Please use the SQl commands below in your hosting service cPanel > phpMyAdmin Database Manager > WordPress Database > SQL Tab. In case you're not familiar with hosting service tools, please contact to your hosting service support team and forward them this message with the SQL command.
sk: Pokiaľ tlačidlo %s nevyrieši problém, prosím použíte SQl príkazy nižšie v službách hostingu cPanel > phpMyAdmin Dababázový Manažment > WordPress databáza > SQL. V prípade, že nepoznáte nástroje hostingu, kontaktujte Vášho poskytovateľa a pošlite im túto správu s SQL príkazmi

en: IMPORTANT!
sk: DÔLEŽITÉ!

en: Solve database problems
sk: Vyrieš problém databázy

en: Recheck DB
sk: Skontroluj DB

en: Doesn't exists
sk: Neexistuje

en: Missing keys:
sk: Chýbajúce kľúče:

en: Missing fields:
sk: Chýbajúce políčka:

en: Table:
sk: Tabuľka:

en: Problem description
sk: Popis problému

en: Table name
sk: Názov tabuľky

en: Problems Found in Database
sk: Nájdené problémy v databáze

en: Posts must be manually approved
sk: Príspevky musia byť ručne schválené

en: Rebuild Threads
sk: Oprav prepojenia

en: Rebuild Phrases
sk: Oprav frázy

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Copied
sk: Skopírované

en: Delete website cache, reset CSS file optimizer and minifier plugins caches, purge CDN data (if you have), then go to the forum front-end and press %s twice.
sk: Vymaž vyrovnávaciu pamäť stránky, vynuluj CSS otimizér súborov a plugin munifier vyrovnávaciu pamäť, CDN údaje (pokiaľ sú), následne choď na stránku fóra a dva krát stlač %s.

en: Upload and replace %s file in %s directory,
sk: Nahraj a zameň %s súbor v %s priečinku,

en: Create colors.css file or simply download %s file with the CSS code provided in the textarea below,
sk: Vytvor colors.css súbor alebo jednoduch stiahni %s súbor s CSS kódom poskytnutým v textovom políčku nižšie,

en: In most cases, this problem comes from your server file writing permissions. Files are not permitted to change, thus the forum color provider colors.css file is not updated with your changes. If you cannot fix this issue in hosting server, then the following easy steps can solve your problem:
sk: Vo väčšine prípadov tento problém spôsobujú práva zápisu na server. Súbory nemajú povolenie zmeny, preto farebná schéma fóra colors.css nie je zmenený. Pokiaľ nemáš možnosť opraviť tento problém na hostingu, tieto jednoduché kroky Ti pomôžu problém vyriešiť

en: After changing and saving colors, go to the forum front-end and press %s twice. If you don't see any change, please follow to the instruction below.
sk: Po zmene a uložení farieb, choď na hlavnú stránku fóra a stlač %s dvakrát. Pokiaľ neuvidíš zmeny, nasleduj inštrukcie nižšie

en: Problems with colors?
sk: Problémy s farbami?

en: Reset Options
sk: Vynuluj nastavenia

en: This option keeps the first topic post on top when you navigate through pages of that topic. You can manage this option by forum layouts.
sk: Toto nastavenie uchová prvú tému na vrchu, keď sa posúvaš na stránke tej konkrétnej témy. Môžeš to upraviť v nastavení vzhľadu fóra.

en: Stick Topic's First Post on Top for Certain Forum Layout
sk: Pripni prvý príspevok témy na vrchu stránky fóra

en: Threaded Layout - Replies Nesting Levels Deep
sk: Vzhľad prepojenia - úroveň odpovedí nízko

en: Threaded Layout - Number of Parent Posts per Page
sk: Vzhľad prepojenia - počer rodičovských príspevkov na stránke

en: Threaded Layout - Reply Form Type
sk: Vzhľad prepojenia - typ formulára pre odpoveď

en: Set this option value 0 if you want to show all comments
sk: Nastav na 0 pokiaľ chceš zobraziť všetky komentáre

en: Q&A Layout - Number of Comments per item in page load
sk: QaA vzhľad - počet komentárov na stránke načítania

en: Q&A Layout - Number of Answers per Page
sk: QaA vzhľad - počet odpovedí na stránke

en: Q&A Layout - Display Answer Editor
sk: QaA vzhľad - ukáž úpravu odpovedí

en: Text Editor
sk: Úprava textu

en: Visual Editor
sk: Vizuálna úprava

en: Q&A Layout - Comment Form Type
sk: QaA vzhľad - typ formulára komentárov

en: Threaded Layout - Recent topic length
sk: Prepojený vzhľad - dĺžka súčastnej témy

en: Threaded Layout - Number of Recent topics
sk: Prepojený vzhľad - počet súčastných tém

en: Threaded Layout - Display Add Topic Button on Forum List
sk: Prepojený vzhľad - zobraz tlačidlo Pridaj tému na zozname fóra

en: Threaded Layout - Display Thread Filtering Buttons
sk: Prepojený vzhľad - zobraz tlačidlo Filtruj prepojenia

en: Threaded Layout - Forums List
sk: Prepojený vzhľad - zoznam fór

en: View all tags (%d)
sk: Zobraz všetky značky (%d)

en: (%d viewing)
sk: (%d zobrazujem)

en: Forum Icons
sk: Ikony fóra

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to your post on the forum.
sk: <strong>{member}</strong> Ti <strong>odpovedal</strong> na Tvoj príspevok na fóre

en: <strong>{member}</strong> has <strong>replied</strong> to a topic you started on the forum.
sk: <strong>{member}</strong> Ti <strong>odpovedal</strong> na tému, ktorú si začal na fóre

en: Currently viewing this topic %s %s %s.
sk: Túto tému si práve prezerá %s %s %s.

en: %d times
sk: %d krát

en: %s guests
sk: %s hostí

en: %s guest
sk: %s hosť

en: Recently viewed by users: %s.
sk: Práve si pozrel užívateľ: %s.

en: %d users ( %s )
sk: %d užívateľov ( %s )

en: %d user ( %s )
sk: %d užívateľ ( %s )

en: Front - Can view statistic
sk: Rozhranie - Môže vidieť štatistiky

en: Debug
sk: Ladenie

en: No errors found
sk: Žiadne chyby nenájdené

en: Error Log File
sk: Chyba súboru denníka

en: No issues found
sk: Nenašli sa žiadne problémy

en: Download wpForo Phrases
sk: Stiahni wpForo frázy

en: Please download wpForo Phrases XML compressed file, unzip it, find english.xml file, navigate to Forums > Settings > General Tab and import it using [Add New] button of "XML Based Language" option.
sk: Prosím stiahni wpForo frázy v XML skomprimovanom súbore, rozbaľ ho, nájdi english.xml súbor, prejdi do Fóra > Nastavenie > Hlavné a naimportuj ho použítím [Pridaj] tlačidla "XML základný jazyk"

en: wpForo phrases are missing!
sk: wpForo frázy chýbajú!

en: How to Fix WordPress Not Sending Email Issue
sk: Ako opraviť problém neodosielania emailov WordPressom

en: In most cases this is a server issue. We recommend you contact to your hosting service support team or open a support topic in wordpress.org support forum. Also there are many good articles regarding this issue in web. For example
sk: Vo väčšine prípadov ide o problém servera. Odporúčame kontaktovať poskytovateľa hostingu alebo otvoriť tému na wordpress.org fóre. Taktiež je veľa skvelých článkov o tomto probléme na web stránke. Napríklad

en: WordPress Email sending function wp_mail() doesn't work!
sk: WordPress email odosielanie wp_mail() nefunguje!

en: Please navigate to Settings > Autoptimize > Main Tab, click on top right [Show advanced settings] button, find "Exclude scripts from Autoptimize" option, add this JS path <code>,wp-includes/js/tinymce</code>, than click on [Save Changes and Empty Cache] button bellow.
sk: Prosím prejdite na Nastavenia > Autooptimalizácia > Hlavné, kliknite na vrchu vpravo [Ukáž rozšírené nastavenia], nájdite "Ignoruj skript z autooptimizéra", pridajte tento JS kód <code>,wp-includes/js/tinymce</code> a uložte kliknutím na tlačidlo nižšie [Uložiť zmeny a vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť].

en: Conflict with Autoptimize plugin!
sk: Konflikt s Autooptimizér pluginom!

en: New registered users get access to forum settings!
sk: Nový registrovaní užívatelia získajú prístup do nastavení fóra!

en: Please execute this SQL in your Website Hosting cPanel > phpMyAdmin Database Manager
sk: Prosím, vykonajte tento SQL príkaz v hostingu cPanel > phpMyAdmin databázový manažment

en: The default Guest usergroup is not found!
sk: Štandardná skupina užívateľov nenájdená!

en: Error Logs
sk: Denník chýb

en: Issues and Recommendations
sk: Chyby a odporúčania

en: Please enable mod_rewrite on your server, this is required for wpForo forum
sk: Prosím povoľ mod_rewrite na servery, toto je nevyhnutné pre wpForo fórum

en: Not enabled
sk: Nepovolené

en: Please contact to your hosting service support team and ask them enable PHP cURL module
sk: Kontaktuj podporu svojho hostingu a opýtaj sa ich na povolenie PHP cURL modulu

en: Database Tables
sk: Databázové tabuľky

en: No user found.
sk: Užívateľ nenájdený.

en: User Cookies
sk: Užívateľské cookies

en: User Meta Data
sk: Užívateľské meta údaje

en: Display User Data
sk: Zobraz užívateľské údaje

en: User ID
sk: Užívateľské ID

en: Errors & Issues
sk: Chyby a problémy

en: Tables
sk: Tabuľky

en: User Data
sk: Užívateľské údaje

en: Debug Information
sk: Informácie ladenia

en: By disabling this option you can exclude forum administrators from topic viewers list.
sk: Zamietnutím tohto nastavenia môžeš zakázať zobrazovanie administrátorov zo zoznamu práve prezerajúcich užívateľov

en: Display Admins with Topic Viewers
sk: Zobraz administrátorov medzi zobrazovateľmi témy

en: Displays information about topic recent viewers (users visited within last one hour)
sk: Zobraz informácie o posledných zobrazeniach (užívatelia za poslednú hodinu)

en: Display Topic Recent Viewers
sk: Zobraz najnovšie zobrazenia témy

en: Displays information about topic current viewers (users and guests)
sk: Zobraz informácie ohľadom posledných zobrazení témy (užívatelia a hostia)

en: Display Topic Current Viewers
sk: Zobraz aktuálne zobrazenia témy

en: Displays information about forum current viewers (x viewing) next to forum title.
sk: Zobrazí informácie o aktuálnych návštevníkoch fóra (x zobrazenia) vedľa názvu fóra

en: Display Forum Current Viewers
sk: Zobraz aktuálnych návštevníkov fóra

en: Track Forum and Topic Current Viewers
sk: Eviduj fórum a aktuálnych návštevníkov témy

en: This topic doesn't exist or you don't have permissions to see that.
sk: Táto téma neexistuje alebo nemáš oprávnenie ju vidieť

en: Question Tags
sk: Značky otázok

en: Your question
sk: Tvoja otázka

en: Ask a question
sk: Opýtaj sa

en: No unread posts were found
sk: Žiadne neprečítané príspevky

en: Unread Posts
sk: Neprečítané príspevky

en: Tags are disabled
sk: Značky sú vypnuté

en: dark
sk: tmavá

en: grey
sk: sivá

en: orange
sk: oranžová

en: green
sk: zelená

en: red
sk: červená

en: default
sk: predvolený

en: Not Replied
sk: Neodpovedané

en: Mark all read
sk: Označiť všetko ako prečítané

en: Forum contains unread posts
sk: Fórum obsahuje neprečítané príspevky

en: Forum contains no unread posts
sk: Fórum neobsahuje neprečítané príspevky

en: No tags found
sk: Žiadne značky nenájdené

en: All topics of this forum
sk: Všetky témy fóra

en: Previous Topic
sk: Predchádzajúca téma

en: Next Topic
sk: Nasledujúca téma

en: Related Topics
sk: Nadväzujúca téma

en: Find Topics by Tags
sk: Nájdi témy podľa značiek

en: Tag
sk: Značka

en: Separate tags using a comma
sk: Značky oddeľte čiarkami

en: Topic Tag
sk: Značka témy

en: Topic Tags
sk: Značky témy

en: Start typing tags here (maximum %d tags are allowed)...
sk: Začni písať tu (maximálne %d značiek povolených)...

en: Your email address is not valid
sk: Tvoj email nie je platný

en: Please fill your email address for feedback
sk: Prosím, vlož email pre spätnú väzbu

en: With the email address, please check the "I agree to receive email" checkbox to proceed.
sk: Pri zadaní emilu prosím zaškrtni "Súhlasím s prijatím emailu" pre pokračovanie

en: Topic Counts
sk: Počet tém

en: User Groups
sk: Užívateľské skupiny

en: This is a simple parent forum
sk: Toto je jednoduché rodičovské fórum

en: Main Forum
sk: Hlavné fórum

en: This is a simple category / section
sk: Toto je jednoduchá kategória / sekcia

en: Main Category
sk: Hlavná kategória

en: Front - Can view member subscriptions
sk: Front stránka - môže zobraziť členské odbery

en: Front - Can view member activity
sk: Front stránka - môže zobraziť aktivitu člena

en: Front - Can pass moderation
sk: Front stránka - môže prejsť moderovaním

en: Dashboard - Can ban member
sk: Ovladácí panel - môže zakázať člena

en: Dashboard - Manage Themes
sk: Ovládací panel - menežuj témy

en: Dashboard - Manage Phrases
sk: Ovládací panel - menežuj frázy

en: Dashboard - Manage Usergroups
sk: Ovládací panel - menežuj užívateľské skupiny

en: Dashboard - Moderate Topics & Posts
sk: Ovládací panel - moderuj témy a príspevky

en: Dashboard - Manage Members
sk: Ovládací panel - menežuj členov

en: Dashboard - Manage Tools
sk: Ovládací panel - menežuj nástroje

en: Dashboard - Manage Settings
sk: Ovládací panel - menežuj nastavenia

en: Dashboard - Manage Forums
sk: Ovládací panel - menežuj fóra

en: Hi [mentioned-user-name]! <br>
    
     You have been mentioned in a post on "[topic-title]" by [author-user-name].<br/><br/>
    
     Post URL: [post-url]
sk: Ahoj [mentioned-user-name]! <br>
    
     Bol si spomenutý "[topic-title]"  [author-user-name].<br/><br/>
    
     Odkaz príspevku: [post-url]

en: You have been mentioned in forum post
sk: Bol si spomenutý v príspevku fóra

en: Username: [user_login]
    
    To set your password, visit the following address:
    
    [set_password_url]
sk: Užívateľské meno: [user_login]
    
    Pre nastavenie hesla navštív túto adresu:
    
    [set_password_url]

en: [blogname] Your username and password info
sk: [blogname] Informácie o Tvojom užívateľskom mene a hesle

en: New user registration on your site [blogname]:
    
    Username: [user_login]
    
    Email: [user_email]
sk: Nová registrácia na Tvojej stránke [blogname]:
    
    Užívateľské meno: [user_login]
    
    Email: [user_email]

en: [blogname] New User Registration
sk: [blogname] Nová registrácia užívateľa

en: <strong>Report details:</strong>
     Reporter: [reporter], <br>
     Message: [message],<br>
     <br>
     [post_url]
sk: <strong>Detaily hlásenia:</strong>
     Nahlásil: [reporter], <br>
     Správa: [message],<br>
     <br>
     [post_url]

en: Forum Post Report
sk: Hlásenie príspevku fóra

en: Hello [member_name]!<br>
     New reply has been posted on your subscribed topic - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this topic please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
sk: Ahoj [member_name]!<br>
     Nová odpoveď bola pridaná k Tvojmu príspevku - [topic].
     <br><br>
     <strong>[reply_title]</strong>
     <blockquote >
     [reply_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     Pokiaľ si neželáš odoberať upozornenia témy, prosím klikni na odkaz nižšie.<br>
     [unsubscribe_link]

en: New Reply
sk: Nová odpoveď

en: Hello [member_name]!<br>
     New topic has been created on your subscribed forum - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     If you want to unsubscribe from this forum please use the link below.<br>
     [unsubscribe_link]
sk: Ahoj [member_name]!<br>
     Nová téma bola založená na fóre, ktoré odoberáš - [forum].
     <br><br>
     <strong>[topic_title]</strong>
     <blockquote>
     [topic_desc]
     </blockquote>
     <br><hr>
     Pokiaľ si neželáš odoberať upozornenia fóra, klikni na odkaz nižšie.<br>
     [unsubscribe_link]

en: New Topic
sk: Nová téma

en: Hello [member_name]!<br>
     Thank you for subscribing.<br>
     This is an automated response.<br>
     We are glad to inform you that after confirmation you will get updates from - [entry_title].<br>
     Please click on link below to complete this step.<br>
     [confirm_link]
sk: Ahoj [member_name]!<br>
     Ďakujem za prihlásenie k odberu.<br>
     Toto je automatická odpoveď.<br>
     S potešením Ti oznamujeme, že po potvrdení budeš dostávať správy z - [entry_title].<br>
     Prosím, klikni na odkaz nižšie pre dokončenie prihlásenia k odberu.<br>
     [confirm_link]

en: Please confirm subscription to [entry_title]
sk: Prosím, potvrď prihlásenie k odberu [entry_title]

en: Can answer own question
sk: Môže odpovedať vlastné otázky

en: Can subscribe
sk: Môže odoberať

en: Can add tags
sk: Môže pridať značky

en: Can edit own reply
sk: Môže upraviť vlastnú odpoveď

en: Tags
sk: Značky

en: Set this option value 0 if you want to disable limiting
sk: Nastav hodnotu 0 ak chceš odstrániť limitovanie

en: Limit the post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John"
sk: Limituj informácie o úprave príspevku "Tento príspevok bol upravený 2 hodiny dozadu Jurajom"

en: Display Post Editing Information
sk: Zobraz informácie o úprave príspevku

en: Display Topic Editing Information
sk: Zobraz informácie o úprave témy

en: Number of Tags per Page
sk: Počet značiek na stránke

en: Maximum Number of Tags per Topic
sk: Maximálne množstvo značiek na tému

en: Enable Topic Tags
sk: Povoľ značky témy

en: Here you can set custom base paths for forum pages. For example the default Profile URL base path is /profile/, if this conflicts with other plugins you can change it to /user/ or so...
sk: Tu môžeš nastaviť základné odkazy na stránky fóra. Napríklad štandardný odkaz na Profil je /profile/, pokiaľ je to v konflikte s inými pluginmi, môžeš to zmeniť na /user/ alebo podobne...

en: Forum Page Slugs (URL Paths)
sk: Odkazy na stránky fóra

en: Forum XML Sitemap URL
sk: Mapa XML stránok fóra

en: Share Buttons
sk: Tlačidla pre zdieľanie

en: email for feedback
sk: email pre spätnú väzbu

en: I agree to receive email
sk: Súhlasím s prijatím emailu

en: If you want us to contact you please click on "I agree to receive email" checkbox, then fill out your email. We'll try to do our best to help you with problems.
sk: Pokiaľ nás chceš kontaktovať, zaškrtni "Súhlasím s prijatím emailu", následne vyplň Tvoju emailovú adresu. Urobíme všetko preto, aby sme Ti pomohli s problémom

en: When you login first time using Facebook Login button, we collect your account %s information shared by Facebook, based on your privacy settings. We also get your email address to automatically create a forum account for you. Once your account is created, you'll be logged-in to this account and you'll receive a confirmation email.
sk: Keď sa prvý krát prihlásiš pomocou Facebooku, získame Tvoje informácie %s zdieľané na Facebooku podľa nastavení Tvojho súkromia. Taktiež získame Tvoj email  pre automatické vytvorenie užívateľského účtu na fóre. Keď bude účet vytvorený, budeš prihlásený a obdržíš email s potvrdením.

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified post content..
sk: Informácia o úprave príspevku "Tento príspevok bol upravený pred 2 hodinami Jurajom" je zobrazený pod upraveným obsahom príspevku

en: Limit Post Editing Information
sk: Limituj informácie o úprave príspevku

en: The post edit logging information "This post was modified 2 hours ago by John" is displayed under modified topic first post content..
sk: Informácie o úprave príspevku "Tento príspevok bol upravený 2 hodiny dozadu Jurajom" je zobrazený pod zmeneným prvým príspevkom témy

en: Forum Subscriptions
sk: Odbery fóra

en: Liked Forum Posts
sk: Obľúbené príspevky fóra

en: Forum Replies Created
sk: Odpovede fóra vytvorené

en: Forum Topics Started
sk: Témy fóra začali

en: Topic link
sk: Odkaz témy

en: This post was modified %s by %s
sk: Tento príspevok bol zmenený %s užívateľom %s

en: Edit Post
sk: Uprav príspevok

en: This topic was modified %s by %s
sk: Táto téma bola upravená %s užívateľom %s

en: Edit Topic
sk: Uprav tému

en: Sorry, there was an error uploading attached file
sk: Ospravedlňujem sa, ale nastala chyba pri pridávaní prílohy

en: User custom field update failed
sk: Aktualizácia užívateľského poľa zlyhala

en: User profile update failed
sk: Aktualizácia užívateľského profilu zlyhala

en: User data update failed
sk: Aktualizácia údajov užívateľa zlyhala

en: Profile updated successfully
sk: Profil úspešne aktualizovaný

en: Form template not found
sk: Vzor formulára nenájdený

en: Form name not found
sk: Názov formulára nenájdený

en: Allowed file types: %s
sk: Povolené typy súborov: %s

en: This email address is already registered. Please insert another
sk: Táto emailová adresa už je registrovaná. Prosím, zadaj inú

en: Maximum allowed file size is %s MB
sk: Maximálna veľkosť súboru je %s MB

en: Numerical nicknames are not allowed. Please insert another.
sk: Číselné prezývky nie sú povolené. Prosim zadaj inú.

en: Nickname validation failed
sk: Validácia prezývky zlyhala

en: This nickname is already in use. Please insert another.
sk: Táto prezývka sa už používa. Prosím, zadaj inú.

en: You have no permission to edit Usergroup field
sk: Nemáš povolenie upravovať políčko užívateľskej skupiny

en: Admin and Moderator Usergroups are not permitted
sk: Admin a moderátor skupiny užívateľov nie sú povolené

en: The selected Usergroup cannot be set
sk: Vybratá užívateľská skupina nemôže byť nastavená

en: The selected Usergroup is not found in allowed list
sk: Vybratá skupina užívateľov sa nenachádza na zozname povolených

en: One of the selected Usergroups cannot be set as Secondary
sk: Jedna z vybratých užívateľských skupín nemôže byť nastavená ako sekundárna

en: Avatar image is too big maximum allowed size is 2MB
sk: Obrázok profilu je príliš veľký, maximálna veľkosť je 2MB

en: User registration is disabled.
sk: Registrácia užívateľov je vypnutá

en: Username length must be between %d characters and %d characters.
sk: Meno užívateľa musí byť v rozpätí %d a %d znakov

en: Success! Please check your mail for confirmation.
sk: Uspešné! Prosím, skontroluj svoj email pre potvrdenie

en: file is too large
sk: súbor je príliš veľký

en: file type %s is not allowed
sk: typ súboru %s nie je povolený

en: file type is not detected
sk: typ súboru nie je detekovaný

en: field value is not a valid URL
sk: hodnota poľa nie je platný odkaz

en: field length cannot be greater than %d characters
sk: dĺžka poľa nemôže byť väčšia ako %d znakov

en: field length must be at least %d characters
sk: dĺžka poľa musí byť aspoň %d znakov

en: field value cannot be greater than %d
sk: hodnota poľa nesmie byť väčšia ako %d

en: field value must be at least %d
sk: hodnota poľa musí byť aspoň %d

en: field is required
sk: pole je povinné

en: User profile fields not found
sk: Políčko užívateľského profilu nenájdené

en: No data submitted
sk: Žiadne údaje neodoslané

en: Success!
sk: Uspešné!

en: Forum Dashboard
sk: Ovládací panel fóra

en: Forum - User Timezone
sk: Fórum - časová zóna užívateľa

en: Forum - Secondary Usergroups
sk: Fórum - sekundárne skupiny užívateľov

en: This user Usergroup is automatically changed according to current Role. If you want to disable Role-Usergroup synchronization and manage Usergroups and User Roles independently, please navigate to <b>Forums > Settings > Features</b> admin page and disable "Role-Usergroup Synchronization" option.
sk: Táto skupina užívateľa je automaticky zmenená podľa aktuálnej úlohy užívateľa. Pokiaľ chceš vypnúť synchronizáciu úloh užívateľských skupín a meniť skupiny a úlohy užívateľa nezávisle, prosím navštív <b>Fóra > Nastavenia > Doplnky</b> na administrátorskej stránke a vypni "Synchronizácia úloh skupín užívateľov"

en: Role-Usergroup Synchronization is Turned ON!
sk: Synchronizácia úloh skupín užívateľov je VYPNUTÁ!

en: Forum Usergroups are synched with User Roles based on the %s. When you change this user Role the Usergroup is automatically changed according to that table.
sk: Skupiny užívateľov sú synchronizované s úlohami užívateľov podľa %s. Keď toto zmeníš, úlohy skupín užívateľov sa automaticky zmenia podľa tejto tabuľky.

en: Forum - Usergroup
sk: Fórum - užívateľské skupiny

en: Forum Profile Fields - wpForo
sk: Polia profilu fóra - wpForo

en: Please choose one reasons before sending a feedback!
sk: Prosím vyber jeden dôvod pred odoslaním spätnej väzby

en: When a member replies to one of my post in forum topics
sk: Keď člen odpovie na jeden môj príspevok v téme fóra

en: User replied to wpForo post
sk: Užívateľ odpovedal na príspevok wpForo

en: When a member replies to one of my forum topics
sk: Keď užívateľ odpovie na jednu moju tému fóra

en: User leaves a reply to wpForo topic
sk: Užívateľ odpovedal na tému wpForo

en: Can be also used as Secondary Usergroup
sk: Môže byť taktiež použité ako sekundárna skupina užívateľov

en: Complete!
sk: Hotovo!

en: Synched
sk: Synchronizované

en: One User Role cannot be synched with multiple Usergroups.
sk: Jedna úloha užívateľa nemôže byť synchronizovaná s viacerými skupinami užívateľov.

en: Not Synched
sk: Nesynchronizované

en: Add Usergroup to synch
sk: Pridaj skupinu užívateľov na synchronizáciu

en: Status
sk: Stav

en: Users
sk: Užívatelia

en: Role Name
sk: Názov úlohy

en: In the table above (Usergroups) you can see the list of all available forum Usergroups. The first column of this table displays selected User Roles which are synched with certain Usergroup. However some User Roles are still not synced with any Usergroup of your forum. You can find not-synced User Roles in the table below (User Roles). If you use any of these not-synced User Roles and you want to grant some forum accesses to users of these User Roles you should create new Usergroups for each of them. Once new Usergroup is created, you should use the [Synchronize] button in the table above to synchronize User Roles with new Usergroups.
sk: V tabuľke vyššie (Skupiny užívateľov) vidíš zoznam dostupných skupín užívateľov fóra. Prvý stĺpec tabuľky zobrazuje úlohy užívateľov synchronizované s konkrétnymi skupinami. Napriek tomu niektoré úlohy užívateľov nie sú synchronizované so žiadnymi skupinami. Nesynchronizované úlohy užívateľov môžeš vidieť v tabuľke nižšie (Úlohy užívateľov). Pokiaľ použiješ niektoré z týchto nesynchronizovaných úloh a chceš zabezpečiť prístup užívateľom k týmto úlohám, mal by si vytvoriť pre nich novú skupinu užívateľov. Keď je skupina vytvorená, mal by si použiť tlačidlo [Synchronizuj] v tabuľke vyššie pre synchronizovanie úloh s novými skupinami užívateľov.

en: User Roles
sk: Užívateľské úlohy

en: The [Synchronize] button changes all users Usergroups according to the users Roles. For example, if you select "Contributor" Role for "Registered" Usergroup, all users with "Contributor" Role will get "Registered" Usergroup in forum. The synchronization process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on the number of users. Please be patient, don't close this page and wait until the progress counter says 100% completed.
sk: Tlačidlo [Synchronizuj] zmení všetky skupiny užívateľov podľa ich úloh. Napríklad, ak vyberieš úlohu "Prispievateľ" pre skupinu "Registrovaný", všetci z touto úlohou získajú skupinu "Registrovaný" v tomto fóre. Proces synchronizácie môže trvať od pár sekúnd až po niekoľko minút, záleží od počtu užívateľov. Prosím o trpezlivosť, nezatváraj túto stránku pokiaľ nebude proces na 100% dokončený.

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Synchronize
sk: Synchronizuj

en: Synchronize Users Usergroups and Roles
sk: Synchronizuj užívateľské skupiny a úlohy

en: Users get the Default Usergroup on registration
sk: Užívatelia získajú štandardnú skupinu pri registrácii

en: The number of forum members with this usergroup. Click to view members.
sk: Počet členov fóra v tejto skupine. Klikni pre zobrazenie členov.

en: Also used as Secondary Usergroup
sk: Taktiež použité ako sekundárna skupina užívateľov

en: View Users
sk: Zobraz užívateľov

en: User Role
sk: Úloha používateľa

en: Profile Subscriptions
sk: Odbery profilu

en: Profile Activity
sk: Activita profilu

en: Profile Account
sk: Účet profilu

en: Profile Home
sk: Domov profilu

en: Topic (post list)
sk: Téma (zoznam príspevkov)

en: Forum (topic list)
sk: Fórum (zoznam tém)

en: Display on forum pages
sk: Zobraz na stránke fóra

en: Display for Usergroups
sk: Zobraz pre skupiny užívateľov

en: If you have something important to say on forum front page, you can use this editor. The text will be displayed under forum breadcrumb menu, above forum and topic titles.
sk: Pokiaľ chceš oznámiť niečo dôležité na úvodnej stránke fóra, môžeš použiť tento editor. Text bude zobrazený pod navigáciou fóra, nad názvom fóra a témy.

en: Admin message on forum front page
sk: Správa administrátora na úvodnej stránke fóra

en: Admin Note
sk: Poznámka administrátora

en: Colors Documentation
sk: Dokumentácia farieb

en: Number of Members per Page
sk: Počet členov na stránku

en: XML Based Language
sk: Jazyk XML

en: Set Forum on Home Page
sk: Nastav fórum na domovskej stránke

en: If you want to set forum on home page, please do not use the "Turn WordPress to wpForo" option. The correct instruction can be found in documentation here
sk: Pokiaľ chceš nastaviť fórum na domovskej stránke, prosím nepoužívat "Prepni WordPress na wpForo". Správny postup nájdeš v dokumentácii tu

en: Keep enabled this option to synch WordPress User Roles with Forum Usergroups. This connection allows to automatically change Usergroup of a user when his/her User Role is changed by administrators or by membership plugins. In other words this option allows to manage Usergroups based on Users Roles, thus you can directly control users forum accesses based on Users Roles. If this option is turned off, User Roles don't have any affection to users forum accesses, they are only controlled by forum Usergroups.
sk: Ponechaj zapnutú možnosť synchronizácie WordPress užívateľských úloh so skupinami užívateľov. Toto spojenie umožní automatickú zmenu skupiny užívateľov keď ich úloha bude zmenená administrátorom alebo pluginom členov. Inými slovami, táto možnosť umožňuje menežovat skupiny užívateľov na základe ich úloh, ale môžeš aj priamo kontrolovať užívateľov na základe ich úloh. Pokiaľ je táto možnosť vypnutá, užívateľské úlohy nemajú vplyv na prístup užívateľov fóra, sú ovládaní iba užívateľskými skupinami.

en: Role-Usergroup Synchronization
sk: Synchronizácia Úloha-Skupina užívateľov

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to Ultimate Member Profile page.
sk: Pridaj "Fóra" s "Vytvorené témy", "Vytvorené odpovede", "Obľúbené príspevky" a "Odbery" do ultimátneho profilu užívateľa.

en: Ultimate Member Profile Forum Tab Integration
sk: Integrácia ultimátneho profilu člena fóra

en: Creates notification on new forum reply in Ultimate Member Real-time Notification system.
sk: Vytvorí upozornenie na novú odpoveď na fóre v Ultimátnom upozorňovacom systéme v reálnom čase.

en: Ultimate Member Notification Integration
sk: Integrácia upozornení Ultimátneho člena

en: New User Registration Email for user
sk: Nový registračný email pre užívateľa

en: Message Body
sk: Telo správy

en: Message Subject
sk: Predmet správy

en: This message comes when new user registers to site
sk: Táto správa príde, keď sa zaregistruje nový používateľ

en: New User Registration Email for admins
sk: Nový užívateľ zaregistrovaný, email pre adminov

en: Forum Accesses are designed to do a Forum specific user permission control. These are set of permissions which are attached to certain Usergeoup in each forum. Thus users can have different permissions in different forums based on their Usergroup.
sk: Prístupy fóra sú dizajnované pre špecifikáciu užívateľských povolení. Tieto sú nastavené ako povolenia pridané konkrétnym užívateľským skupinám každého fóra. Aj tak môžu mať užívateľia iné povolenia v iných fórach založených na svojej skupine užívateľov.

en: Forum Permissions
sk: Povolenia fóra

en: Read the documentation
sk: Pozri dokumentáciu

en: Thank you for your feedback!
sk: Spätná väzba bola odoslaná. Ďakujeme!

en: Submit &amp; Deactivate
sk: Odoslať &amp; Deaktivuj

en: Dismiss and never show again
sk: Zruš a nikdy nezobrazuj znovu

en: Please provide more information
sk: Prosím poskytni viac informácií

en: Other
sk: Iné

en: Please provide a plugin name or URL
sk: Prosím poskytni názov pluginu alebo odkaz

en: I found a better plugin
sk: Našiel som lepší plugin

en: Could you please describe which features of the plugin slows down your website?
sk: Môžeš prosím špecifikovať, ktoré funkcie pluginu spomaľovali Tvoju stránku?

en: The plugin works very slow
sk: Plugin je pomalý

en: What part of design you don't like or want to change?
sk: Ktorú časť dizajnu chceš zmeniť alebo sa Ti nepáči?

en: I didn't like plugin design
sk: Nepáčil sa mi dizajn pluginu

en: The plugin is great, but I need specific features
sk: Plugin je skvelý, ale potrebujem špecifickú funkcie

en: What type of features you want to be in the plugin?
sk: Aké funkcie by si chcel v plugine?

en: I couldn't understand how to make it work
sk: Nerozumiem, ako dosiahnuť plugin aby pracoval správne

en: It's not what I was looking for
sk: Nie je to to, čo som hľadal

en: What kind of problems do you have?
sk: Aké problémy si mal?

en: The plugin is not working
sk: Plugin nefunguje

en: I'll reactivate it later
sk: Aktivujem ho opätovne neskôr

en: Please let us know why you are deactivating. Choosing one of the options below you will help us make it better for you and for other users.
sk: Prosím, napíš nám, prečo plugin deaktivuješ. Výberom možnosti nižšie nám pomôžeš plugin zlepšiť pre Teba a iných užívateľov.

en: Plugin Usage Feedback
sk: Spätná väzba užívania pluginu

en: Update Topics Statistic
sk: Aktualizácia stavu tém

en: Synch User Profiles
sk: Synchronizácia užívateľských profilov

en: The setTimestamp() method of PHP DateTime class is not available. Please make sure you use PHP 5.4 and higher version on your hosting service.
sk: setTimestamp() metóda PHP DateTime nie je dostupná. Uisti sa, že používaš PHP 5.4 alebo vyššiu verziu na Tvojom hostingu.

en: %s replied to the topic %s
sk: %s odpovedal na tému %s

en: You do not have permission to mark notifications for that user.
sk: Nemáš oprávnenie označiť upozornenia pre toho užívateľa.

en: Are you sure you wanted to do that?
sk: Naozaj to chcete urobiť?

en: You have %d new reply to %s
sk: Máš %d novú odpoveď na %s

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
sk: Máš %d novú odpoveď na %2$s od %3$s

en: You have %d new replies
sk: Máš %d nových odpovedí

en: Topic reply
sk: Odpoveď na tému

en: Liked Posts
sk: Obľúbené príspevky

en: Replies Created
sk: Odpovede vytvorené

en: Topics Started
sk: Témy začaté

en: Search Forums...
sk: Prehľadaj fóra...

en: Order by
sk: Zoradiť podľa

en: ASC
sk: Vzostupne

en: DESC
sk: Zostupne

en: Views Count
sk: Počet zobrazení

en: Posts Count
sk: Počet príspevkov

en: Modified Date
sk: Dátum zmeny

en: Created Date
sk: Dátum vytvorenia

en: Probably spam file attachments have been detected by wpForo Spam Control. Please moderate suspected files in wpForo &gt; Settings &gt; Spam Protection.
sk: Bol detekovaný pravdepodobne spamový súbor pomocou wpForo spam kontrolou. Prosím, skontroluj súbor v Fórum &gt; Nástroje &gt; Antispam.

en: Privacy &amp; Rules
sk: Pravidlá &amp; súkromia

en: You should edit this text and adapt it to your community rules.
sk: Mal by si upraviť tento text a prispôsobiť ho podľa potrieb svojej komunity.

en: This is a basic example of forum rules provided by
sk: Toto je základný príklad pravidiel fóra poskytovaného

en: Forum Rules Text
sk: Text pravidiel fóra

en: If this option is enabled, users must accept forum rules by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The label text of this checkbox can be managed in Forums > Phrases admin page. Search the label phrase, click on edit button and change it.
sk: Pokiaľ povolené, užívatelia musia akceptovať pravidlá fóra zaškrtnutím políčka pri registrácii účtu užívateľa. Označenie políčka môže byť nastavené na Fóra > Frázy v administrácii stránky. Vyhľadaj frázu, klikni na uprav a zmeň to

en: Checkbox: I Accept Forum Rules
sk: Zaškrtni: Súhlasím s pravidlami fóra

en: Forum Rules
sk: Pravidlá fóra

en: Please note, that this option is only related to wpForo cookies. This doesn't disable WordPress and other plugins cookies. wpForo stores a small amount of data in cookies, it used to track visited forums and topics (bold and normal titles). Also when a guest (not registered user) creates a topic or post a reply, wpForo stores guest name and email address in cookies. wpForo uses this information to detect current guest content (topics, posts) and display it to the guest even if the content is under moderation (not approved by moderators). Also wpForo stores guest name and email in cookies to keep filled these fields when he/she posts a new reply or creates a new topic.
sk: Uvedom si, že toto nastavenie má vplyv iba na cookies wpForo pluginu. Toto nezakáže cookies WordPressu ani iných pluginov. wpForo ukladá malé množstvo údajov v cookies, používa sa na zistenie navštívených fór, tém (tučné aj normálne písmo názvu). Taktiež keď hosť (nie registrovaný) vytvorí tému alebo príspevok či odpoveď, wpForo uloží meno a email hosťa v cookies. wpForo toto používa na detekciu aktuálneho hosťovského obsahu (témy, príspevky) a zobrazí to hosťovi, aj keď je to označené na schválenie. wpForo taktiež uloží meno a email v cookies aby hosť nemusel opakovane zadávať svoje meno a email, keď vytvára novú tému alebo príspevok.

en: Forum Cookies
sk: Fórum cookies

en: If this option is enabled, the Facebook Login button becomes not-clickable until user accept automatic account creation process based on his/her Facebook public profile information. This checkbox and appropriate information will be displayed with Facebook Login button to comply with the GDPR
sk: Pokiaľ zaškrtnuté, tlačidlo Facebook Prihlásenie nie je kliknuteľné, pokiaľ užívateľ nepovolí automatické vytvorenie konta z informácií poskytnutých stránkou Facebook z jeho verejného profilu. Toto zaškrtávacie políčko ako aj dôležité informácie budú zobrazené pri tlačidle Facebook Prihlásenie v súlade s GDPR

en: Checkbox: I Agree to create a forum account on Facebook Login
sk: Zaškrtni: Súhlasím s vytvorením účtu na základe prihlásenia pomodou Facebooku

en: This is an example of forum Privacy Policy with GDPR compliant. It adapted to wpForo plugin functions and features. <u>In case you enable this privacy policy template you become responsible for the content of this template.</u>  Please read this text carefully and make sure it suits your community Privacy Policy. If it doesn't, you should edit this text and adapt it to your community rules. This template includes shortcodes [forum-name] and [forum-url]. They are automatically replaced on registration page with current forum details. Don't forget to add an information about your organization, location and contacting ways (page, email, phone, etc...). Also if you have a separate privacy policy page for website please add a link to that page.
sk: Toto je príklad nastavenia súkromia v súlade s GDPR. Je prispôsobený pre wpForo funkcie a doplnky. <u>V prípade, že povolíš toto nastavenie súkromia, stávaš sa zodpovedný za svoj obsah na tomto fóre</u> Prosím, prečítaj si pozorne, aby si sa uistil, že súhlasíš s podmienkami ochrany osobných údajov. Pokiaľ Ti to nevyhovuje, uprav tento text podľa potreby Tvojej komunity. Tento koncept zahŕňa shortkódy ako [forum-name] alebo [forum-url].  Sú automaticky zamenené na stránke registrácie s aktuálnymi informáciami o fóre. Nezabudni pridať informácie o Tvojej organizácii, lokalite a možnostiach kontaktovania (stránka, email, telefón a podobne...). Pokiaľ máš aj odlišné nastavenia súkromia a ochrany osobných údajov pre konkrétnu stránku, pridaj odkaz na tieto informácie.

en: Forum Privacy Policy with GDPR compliant Template
sk: Koncept ochrany osobných údajov fóra v súlade s GDPR

en: Checkbox: I Agree to Forum Privacy Policy
sk: Políčko: Súhlasím s ochranou osobných údajov fóra

en: Privacy Policy Page URL
sk: Stránka zásad ochrany osobných údajov

en: URL to Website Privacy Policy page
sk: Odkaz na nastavenie súkromia stránky

en: Terms Page URL
sk: Podmienky používania stránky

en: URL to Website Terms page
sk: Odkaz na podmienky používania stránky

en: Please insert URLs to your website Terms and Privacy Policy pages. Links to these pages will be included in registration form checkbox label (I'm agree with website terms and privacy policy) and in Forum Privacy Policy. The forum Privacy Policy does not cover your whole website, it is just an extension of your website main Privacy Policy. Thus it should be linked to according pages.
sk: Prosím, vlož odkaz na stránku s podmienkami používania fóra. Tento odkaz bude zahrnutý v registračnom formulári označenom (Súhlasím s podmienkami používania a nastavením súkromia) a na stránke Nastavenie súkromia. Podmienky používania fóra nezahŕňajú celú stránku, je to iba rozšírenie podmienok používania hlavnej stránky. Malo by to byť prepojené s dotknutými stránkami.

en: Website Terms and Privacy Policy Pages
sk: Podmienky používania a nastavenia súkromia stránky

en: If this option is enabled, users must agree to receive an email confirmation with a link to set a password by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
sk: Pokiaľ je táto možnosť povolená, užívatelia musia súhlasiť s obdržaním potvrdzujúceho emailu s odkazom na vytvorenie hesla zaškrtnutím políčka vo formulári vytvorenia účtu. Zaškrtávacie políčko môže byť nastavené v Fóra > Frázy v administrácii.

en: Checkbox: I Agree to Receive an Email Confirmation
sk: Zaškrtnite: Súhlasím s prijatím potvrdzovacieho emailu

en: If this option is enabled, users must accept forum Terms and Privacy Policy by checking the required checkbox on registration form to be able create a forum account. The checkbox label can be managed in Forums > Phrases admin page.
sk: Ak povolené, užívatelia musia súhlasiť s podmienkami používania a nastavením súkromia zaškrtnutím políčka v registračnom formulári. Toto môže byť nastavené na Fóra > Frázy v administrácii stránky.

en: Checkbox: I Accept Website Terms and Privacy Policy
sk: Zaškrtnite: Súhlasím s podmienkami používania fóra a nastavením súkromia

en: Please insert a page URL, where user can find a contact form or an information to contact the forum administrator.
sk: Vlož odkaz na stránku, kde môžu užívatelia kontaktovať administrátora, alebo kde nájdu spôsob ako kontaktovať administrátora.

en: URL to - Contact Us - page
sk: odkaz na - Kontaktujte nás - stránku

en: Report user rights violation
sk: Nahlás porušenie práv užívateľa

en: Report user data access and control issue
sk: Nahlás prístup k údajom používateľa a problém s nastavením

en: Delete account with created content
sk: Vymaž konto aj s vytvoreným obsahom

en: Obtain personal data and created content
sk: Získaj svoje osobné údaje aj s vytvoreným obsahom

en: According to the GDPR, all users should have an option to contact website administrator in following cases:
sk: V súlade s GDPR, všetci užívatelia môžu kontaktovať administrátorov stránky v nasledujúcich prípadoch:

en: Contact Information
sk: Kontaktné informácie

en: GDPR Key Changes
sk: GDPR kľúčové zmeny

en: The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a regulation by which the European Parliament, the Council of the European Union and the European Commission intend to strengthen and unify data protection for all individuals within the European Union (EU). After four years of preparation and debate the GDPR was finally approved by the EU Parliament on 14 April 2016. Enforcement date: 25 May 2018 - at which time those organizations in non-compliance may face heavy fines. More info at
sk: Generálne Regulácie Ochrany Osobných Údajov (GDPR) - regulácia EU 2016/679 je reguláciou, kde Európsky parlament, Úrad Európskej únie a Európsky komisári požadujú zvýšenie jednotnosti ochrany jednotlivca a jeho údajov v rámci Európskej únie. Po štyroch rokoch príprav a debát bolo GDPR schválené európskym parlamentom dňa 14. apríla 2016. Dátum prijatia platnosti bol 25. máj 2018 - od tohto času organizácie, ktoré tieto regulácie nedodržujú môžu byť tažko pokutované. Viac informácií na

en: Forum Privacy Policy and GDPR compliant
sk: GDPR a nastavenie súkromia fóra

en: Exclude file extensions
sk: Vynechaj prípony súborov

en: Enable File Scanner
sk: Povoľ skenovanie súborov

en: Example of adding a new HTML tags:
sk: Príklad pridania nových HTML značiek:

en: By default wpForo allows all secure HTML tags in post content. Allowing a new HTML tag may affect your forum security. For example the &lt;iframe&gt; and &lt;script&gt; HTML tags may be used by spammers and hackers to load 3rd party ads and viruses to forum.
sk: Štandardne wpForo povoľuje všetky zabezpečené HTML značky v obsahu príspevkov. Povolenie nových HTML značiek môže znížiť zabezpečenie fóra. Napríklad &lt;iframe&gt; a &lt;script&gt; HTML značky môžu byť použité spamermi a hackermi k nahraniu vírusov na fórum.

en: Allow extra HTML tags
sk: Povoľ extra HTML značky

en: Options to control and filter post content
sk: Možnosti ovládania a filtrovania obsahu príspevkov

en: Set this option value 0 if you want to remove time limit.
sk: Nastav hodnotu 0 ak chceš zrušiť limit

en: Sitewide
sk: Celostránkovo

en: Adds "Forums" tab with "Created Topics", "Posted Replies", "Liked Posts" and "Subscriptions" sub-tabs to BuddyPress Profile page.
sk: Pridá "Fóra" pložku s "Téma vytvorená", "Odpoveď pridaná", "Obľúbené príspevky" a "Odbery" do BuddyPress profilovej stránky

en: BuddyPress Profile Forum Tab Integration
sk: Integrácia BuddyPress profilu

en: Creates notification on new forum reply in BuddyPress Profile Notification page.
sk: Vytvorí upozornenie na nové odpovede na BuddyPress stránke upozornení v profile

en: BuddyPress Notification Integration
sk: Integrácia BuddyPress upozornení

en: Posts members activity (new topic, new reply, post like) to BuddyPress Profile Activity page.
sk: Aktivita príspevkov členov (nové témy, nové odpovede, páči sa mi príspevok) na stránke Aktivita v profile BuddyPress

en: BuddyPress Activity Integration
sk: Integrácia BuddyPress aktivity

en: The post sharing toggle can be displayed either on the left side or on the top of each post. The general share buttons can be displayed on both (top and bottom) locations.
sk: Zdieľanie príspevku môže byť prepínané na ľavej strane alebo na vrchu každého príspevku. Hlavné tlačidlo Zdieľať môže byť zobrazené na oboch lokalitách (hore aj dole).

en: Share Button Locations
sk: Umiestnenie tlačidla Zdieľať

en: Square
sk: Štvorec

en: Figure
sk: Znázornenie

en: Mixed
sk: Zmiešané

en: Post sharing toggle allows you to share posts individually. You can see post sharing toggles on the left, right side or in top bar of each post. The toggle blue color is the current primary color (#12) of your forum style. For example, if you use the red forum style, the color of all share toggles will be red. This doesn't affect share button colors. They are always grey with original colors on mouse hover.
sk: Zdieľanie príspevkov povoľuje zdieľať príspevky individuálne. Môžeš vidieť Zdieľať na ľavej, pravej strane, vo vrchnom riadku alebo v každom príspevku. Modrá farba je štandardne primárna farba (#12) štýlu Tvojho fóra. Napríklad, ak použiješ červený štýl, farba bude červená. Toto nemá vplyv na farbu tlačidla Zdieľať. To je vždy sivé s originál farbami pri nadídení myšou.

en: Button &amp; Count
sk: Tlačidlo &amp; Počet

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Icon
sk: Ikona

en: Colored
sk: Zafarbené

en: Grey
sk: Sivá

en: General share buttons are forum and topic sharing buttons. They are located on the top and the bottom of each page. You can manage location of these buttons using "Share Buttons Location" options bellow.
sk: Hlavné tlačidlá Zdieľať sú tlačidlá pre fóra a témy. Sú umiestnené na vrchu a spodu každej strany. Môžeš zvoliť umiestnenie týchto tlačidiel použítím "Umiestnenie tlačidla Zdieľať" možnosti nižšie.

en: Post Sharing Toggle
sk: Prepnutie zdieľania príspevku

en: General Share Buttons
sk: Hlavné tlačidlá Zdieľať

en: Enable Share Buttons
sk: Povoľ tlačidlá Zdieľať

en: Check the checkbox below share options to activate. <b>Please note, that the Facebook share button cannot be activated without Facebook API ID.</b> Please follow to the "Facebook API Configuration" option instruction above and fill the API ID field in order to activate Facebook Share button.
sk: Zaškrtni možnosť nižšie pre aktiváciu zdieľania. <b>Uvedom si, že zdieľanie na Facebooku nie je aktívne bez Facebook API ID</b> Prosím, sleduj "Facebook API Configuration" inštrukcie konfigurácie a vyplň API ID pre povolenie zdieľania na Facebooku.

en: Active Share Buttons
sk: Aktívne tlačidlá Zdieľať

en: Target Topic not found
sk: Cieľová téma nenájdená

en: This action changes topic URL. Once the topic is moved to other forum the old URL of this topic will no longer be available.
sk: Táto akcia zmení odkaz témy. Keď je téma presunutá do iného fóra, starý odkaz témy sa stáva neplatným

en: Move Reply
sk: Presuň odpoveď

en: Split
sk: Rozdeľ

en: Merge
sk: Zlúč

en: Topic once split cannot be unsplit. The first post of new topic becomes the earliest reply.
sk: Rozdelená téma nemôže byť znovu spojená. Prvý príspevok novej témy sa stáva najskoršou odpoveďou

en: Select Posts to Split
sk: Vyber príspevky na rozdelenie

en: New Topic Forum
sk: Nová téma fóra

en: New Topic Title
sk: Názov novej témy

en: Create new topic with split posts. The first post of new topic becomes the earliest reply.
sk: Vytvor novú tému s rozdelenými príspevkami. Prvý príspevok novej témy sa stáva najskoršou odpoveďou.

en: Create New Topic
sk: Vytvor novú tému

en: Topics once merged cannot be unmerged. This topic URL will no longer be available.
sk: Zlúčené témy nemôžu byť opätovne rozdelené. Odkaz na túto tému už nebude viac dostupný.

en: Update post titles with target topic title.
sk: Aktualizuj názvy príspevkov s názvom cieľovej témy

en: Update post dates (current date) to allow append posts to the end of the target topic.
sk: Aktualizuj dátumy príspevkov (súčastný dátum) pre povolenie pridania príspevkov na koniec cieľovej témy

en: All posts will be merged and displayed (ordered) in target topic according to posts dates. If you want to append merged posts to the end of the target topic you should allow to update posts dates to current date by check the option below.
sk: Všetky príspevky budú zlúčené a zobrazené (zoradené) v cieľovej téme podľa dátumu pridania. Pokiaľ chceš zlúčené príspevky umiestniť na koniec cieľovej témy, mal by si povoliť aktualizáciu dátumov príspevkov zaškrnutím možnosti nižšie.

en: Please copy the target topic URL from browser address bar and paste in the field below.
sk: Prosím nakopíruj odkaz na cieľovú tému z prehliadača a vlož ju do políčka nižšie.

en: Split Topic
sk: Rozdeľ tému

en: Merge Topics
sk: Zlúč témy

en: Target Topic URL
sk: Odkaz na cieľovú tému

en: Forum post like
sk: Obľúbenosť príspevkov fóra

en: Forum post
sk: Príspevok fóra

en: Forum topic
sk: Téma fóra

en: Read more
sk: Čítaj viac

en: %s liked forum post %s
sk: %s sa páči príspevok fóra %s

en: %s posted a new topic %s
sk: %s pridal novú tému %s

en: %s created a new topic %s
sk: %s vytvoril novú tému %s

en: Can view poll result
sk: Môže zobraziť výsledok ankety

en: Can vote poll
sk: Može voliť v ankete

en: Can create poll
sk: Môže vytvoriť anketu

en: Can approve/unapprove content
sk: Môže schváliť/neschváliť obsah

en: Can view attached files
sk: Môže zobraziť priložené súbory

en: More info
sk: Viac informácií

en: Thank you!
sk: Ďakujem!

en: Enable WordPress Shortcodes in Post Content
sk: Povoľ WordPress shortkódy v obsahu príspevkov

en: Welcome to wpForo
sk: Vitaj do wpForo

en: Thank you!<br> Sincerely yours,<br> gVectors Team
sk: Ďakujem!<br>S pozdravom, Tvoj<br>gVectors Team

en: Display on Members List
sk: Zobraz v zozname členov

en: Forgot Your Password?
sk: Zabudol si heslo?

en: Reset Password
sk: Obnov heslo

en: Please Insert Your Email or Username
sk: Prosím, vlož Tvoj email alebo užívateľské meno

en: Enter your email address or username and we'll send you a link you can use to pick a new password.
sk: Vlož Tvoj email alebo užívateľské meno a my Ti pošleme odkaz, na ktorom si môžeš vytvoriť nové heslo.

en: Join us today!
sk: Pridaj sa k nám ešte dnes!

en: Welcome!
sk: Vitaj!

en: ERROR: Can't connect to Google reCAPTCHA API
sk: CHYBA: Nemôžem sa pripojiť ku Google reCAPTHA API

en: Google reCAPTCHA verification failed
sk: Google reCAPTCHA overenie zlyhalo

en: You are not allowed to edit this post
sk: Nemáš oprávnenie na úpravu tohto príspevku

en: WordPress Reset Password Form
sk: WordPress formulár na obnovenie hesla

en: WordPress Registration Form
sk: WordPress registračný formulár

en: WordPress Login Form
sk: WordPress prihlasovací formulár

en: wpForo Reset Password Form
sk: wpForo formulár na obnovu hesla

en: wpForo Registration Form
sk: wpForo registračný formulár

en: wpForo Login Form
sk: wpForo prihlasovací formulár

en: Guest Post Editor
sk: Editor príspevkov pre hostí

en: Guest Topic Editor
sk: Editor tém pre hostí

en: Dark
sk: Tmavá

en: Light
sk: Svetlá

en: reCAPTCHA Theme
sk: reCAPTCHA vzhľad

en: reCAPTCHA Settings
sk: reCAPTCHA nastavenia

en: Secret Key
sk: Tajný kľúč

en: Site Key
sk: Kľúč stránky

en: Register your site and get API keys here &raquo;
sk: Registruj svoju stránku a získaj API kľúče tu &raquo;

en: To start using reCAPTCHA, you need to sign up for an API key pair for your site.
sk: Pre používanie reCAPTCHA potrebuješ registráciu pre API kľúč a spárovanie s Tvojou stránkou

en: reCAPTCHA API Keys
sk: reCAPTCHA API kľúče

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. It makes secure topic and post editors when Guest Posting is allowed, also it protects login and registration forms against spam attacks.
sk: reCAPTCHA Ťa chráni pred spamom a inými automatickými otravnými správami. Zabezpečuje témy a príspevky a ich úpravy, keď je povolené pridávať príspevky hosťom, taktiež chráni formuláre pred útokmi spamov

en: Recent Posts Display Type
sk: Typ zobrazenia najnovších príspevkov

en: Redirect after subscription confirmation
sk: Presmerovanie po potvrdení odberu

en: Redirect after registration
sk: Presmerovanie po registrácii

en: Redirect after login
sk: Presmerovanie po prihlásení

en: For member profile, account and subscription pages use following URLs:
sk: Pre profil členov, účtov a odberov použi nasledovné odkazy:

en: Custom Redirection URLs after following actions
sk: Vlastné presmerovania po nasledovných akciách

en: Replace Reset Password Page URL to Forum Reset Password Page URL
sk: Odkaz na stránku obnovenia hesla nahradený odkazom obnovenia hesla fóra

en: Show Member Mention Nicknames
sk: Ukáž prezývky spomenutých členov

note: Description of the plugin
en: WordPress Forum plugin. wpForo is a full-fledged forum solution for your community. Comes with multiple modern forum layouts.
sk: WordPress fórum plugin wpForo je plno-hodnotné riešenie fóra pre Tvoju komunitu. Prichádza s niekoľkými modernými vzhľadmi fóra

en: Awards myCRED points for forum activity. Integrates myCRED Badges and Ranks. Converts wpForo topic and posts, likes to myCRED points.
sk: Odmeň myCRED body za aktivity na fóre. Integruje myCRED Odznaky a Hodnotenia. Convertuje wpForo témy, príspevky a obľúbené na myCRED body

en: wpForo Polls is a complete addon to help forum members create, vote and manage polls effectively. Comes with poll specific permissions and settings.
sk: wpForo ankety je plnohodnotný doplnok pre členov na efektívne vytváranie, volenie a menežment ankiet. Dopĺňa špecifické oprávnenia a nastavenia pre ankety.

en: Set this option value 0 if you want to show the whole post content in recent post area.
sk: Nastav hodnotu na 0 ak chceš zobraziť celý obsah príspevku v posledných príspevkoch.

en: Extended Layout - Recent post length
sk: Rozšírené rozloženie - dĺžka aktuálnych príspevkov

en: Set this option value 0 if you want to show all posts in recent posts area.
sk: Nastav hodnotu na 0 ak chceš zobraziť všetky príspevky medzi najnovšími príspevkami.

en: Extended Layout - Number of Recent posts
sk: Rozšírené rozloženie - počet aktuálnych príspevkov

en: Extended Layout - Recent posts
sk: Rozšírené rozloženie - aktuálne príspevky

en: Q&A Layout - Recent topic length
sk: QaA rozloženie - dĺžka aktuálnej témy

en: Q&A Layout - Number of Recent topics
sk: QaA rozloženie - počet aktuálnych tém

en: Q&A Layout - Recent topics
sk: QaA rozloženie - aktuálne témy

en: Set this option value 0 if you want to show the whole title in recent topic area.
sk: Nastav hodnotu na 0 ak chceš zobraziť celý názov aktuálnej témy

en: Extended Layout - Recent topic length
sk: Rozšírené rozloženie - dĺžka aktuálnej témy

en: Extended Layout - Number of Recent topics
sk: Rozšírené rozloženie - počet aktuálnych tém

en: Extended Layout - Recent topics
sk: Rozšírené rozloženie - aktuálne témy

en: You can mention a person using @nicename in post content to send that person an email message. When you post a topic or reply, forum sends an email message to the user letting them know that they have been mentioned on the post.
sk: Môžeš spomenúť osobu použítím @prezývka v obsahu príspevku pre odoslanie emailu osobe. Keď uverejníš príspevok alebo odpoveď, fórum odošle email užívateľom, ktorým ich informuje, že boli spomenutí v príspevku.

en: in forum
sk: vo fóre

en: forum link
sk: odkaz fóra

en: Invalid User
sk: Nesprávny používateľ

en: Your email is required to be able authorize you here. Please try loging again.
sk: Tvoj email je nevyhnutný pre Tvoju autorizáciu. Prosím, skús sa prihlásiť znovu.

en: Please login into Facebook and then click connect button again
sk: Prosím, prihlás sa na Facebook a potom klikni tlačidlo Pripojiť znovu

en: use default link color
sk: použi štandardnú farbu odkazu

en: Usergroup Color
sk: Farba skupiny užívateľov

en: default (#15)
sk: štandard (#15)

en: Default Access
sk: Štandardný prístup

en: Misc
sk: Rôzne

en: The noIndex code tells Google and other search engines to NOT index the page, so that it cannot be found in search results. Please insert page URLs you do not want to be indexed one per line in the textarea bellow.
sk: Nesleduj kód hovorí Google a iným vyhľadávačom nesledovať hlavnú stránku, takže nebude zobrazená vo vyhľadávaní. Prosím, vlož odkaz na stránky, ktoré nechcete sledovať vyhľadávačmi, jednu na riadok

en: Noindex forum page URLs
sk: Nesleduj stránky fóra

en: wpForo adds nofollow to all links with external URLs. If you want to keep some domains as internal please insert domains one per line in the textarea bellow.
sk: wpForo pridáva Nesleduj na všetky externé odkazy. Pokiaľ chceš pridať niektoré odkazy ako interné, prosím vlož domény nižšie, jednu na riadok

en: Allowed dofollow domains
sk: Povolené domény na sledovanie

en: SEO Tools
sk: SEO nástroje

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Member Custom Title by default
sk: Vlastný názov člena štandardne

en: Member Custom Titles
sk: Vlastné názvy člena

en: Replace Login Page URL to Forum Login Page URL
sk: Zmeň prihlasovaciu stránku za prihlasovaciu stránku fóra

en: Replace Registration Page URL to Forum Registration Page URL
sk: Zmeň stránku registrácie za stránku registrácie fóra

en: User Mention message body
sk: Obsah správy spomenutia užívateľa

en: User Mention message subject
sk: Predmet správy spomenutia užívateľa

en: Enable Email Notification
sk: Povoľ upozornenie emailom

en: User Mentioning Email
sk: Správa spomenutia užívateľa

en: Custom URL
sk: Vlastný odkaz

en: Custom URL, e.g.: http://example.com/my-page/
sk: Vlastný odkaz, napríklad: http://example.com/my-page/

en: Custom
sk: Vlastné

en: Redirect to this page after success login
sk: Presmeruj na túto stránku po úspešnom prihlásení

en: Facebook Login button on User Registration page
sk: Facebook tlačidlo prihlásenia na registračnej stránke

en: Facebook Login button on User Login page
sk: Facebook tlačidlo prihlásenia na stránke prihlásenia

en: Facebook API connection script (sharing, login, cross-posting...)
sk: Facebook API skript pripojenia (zdieľanie, prihlásenie, krížové príspevky...)

en: Facebook SDK for JavaScript
sk: Facebook SDK pre JavaScript

en: Disable
sk: Zakázať

en: Enable
sk: Povoliť

en: Adds Facebook Login button on Registration and Login pages.
sk: Prida Facebook prihlásenie na stránku registrácie a prihlásenia

en: Facebook Login
sk: Prihlásenie cez Facebook

en: App Secret
sk: Heslo aplikácie

en: App ID
sk: ID aplikácie

en: Please follow to this instruction
sk: Prosím, riaď sa inštrukciami

en: In order to get an App ID and Secret Key from Facebook, you’ll need to register a new application. Don’t worry – its very easy, and your application doesn't need to do anything. We only need the keys.
sk: Pre získanie App ID a tajného kľúča z Facebooku potrebuješ zaregistrovať novú aplikáciu. Neboj sa - je to veľmi jednoduché, a Tvoja aplikácia nepotrebuje robiť nič. Potrebujeme iba kľúče.

en: Facebook API Configuration
sk: Konfigurácia Facebook API

en: No posts were found here
sk: Žiadne príspevky tu nenájdené

en: Recent Posts
sk: Najnovšie príspevky

en: Reset Result
sk: Vynuluj výsledky

en: Reset Search
sk: Vynuluj vyhľadávanie

en: Display Name or Nicename
sk: Zobraz meno alebo prezývku

en: Find a member
sk: Nájdi člena

en: Topics RSS Feed
sk: RSS správy tém

en: Forums RSS Feed
sk: RSS správy fór

en: Add Reply
sk: Odpovedaj

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. Database backup is not required. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
sk: Tento proces môže trvať pár sekúnd až niekoľko minúť, prosím o trpezlivosť a nezatvorenie tejto stránky. Záloha databázy nie je potrebná. Pokiaľ sa Ti zobrazí chyba servera 500, neobávaj sa, proces aktualizácie údajov stále pracuje na pozadí MySQL servera.

en: Enable RSS Feed
sk: Povoľ RSS správy

en: Log Viewed Forums and Topics
sk: Zaznamenaj zobrazené fóra a témy

en: Advanced user profile builder system. Allows to add new fields and manage profile page. Creates custom Registration, Account, Member Search forms.
sk: Pokročilý systém tvorenia užívateľských profilov. Povoľuje pridať nové polia a menežovať stránky profilu. Vytvorí vlastnú registráciu, účet, formulár hľadania člena

en: Required field
sk: Povinné pole

en: --- Choose ---
sk:  --- Vyber ---

en: approved
sk: schválené

en: You do not have permission to view this page
sk: Nemáš povolenie prezerať túto stránku

en: This is only used when a new Usergroup is created, it automatically gets the selected Forum Access in all forums.
sk: Toto je použité iba ak je vytvorená nová skupina užívateľov, automaticky pridá prístup do všetkých fór

en: Default Forum Access
sk: Štandardný prístup do fóra

en: Set as Default
sk: Nastav ako predvolené

en: is Default
sk: je predvolené

en: Members Search Type
sk: Typ vyhľadania členov

en: Reset Password message body
sk: Text správy obnovenia hesla

en: This message comes from Reset Password form.
sk: Táto správa je z formulára na obnovu hesla.

en: Reset Password Emails
sk: Emaily obnovy hesla

en: Blog to Forum and Forum to Blog content synchronization. Blog posts with Forum topics and Blog comments with Forum replies.
sk: Blog na fórum a fórum na blog synchronizácia obsahu. Blog príspevky s témami fóra a blog komentáre s odpoveďami fóra.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: User Title
sk: Titus užívateľa

en: Rating Title
sk: Titul hodnotenia

en: Usergroup
sk: Užívateľská skupina

en: Ads Manager is a powerful yet simple advertisement management system, that allows you to add adverting banners between forums, topics and posts.
sk: Manažér reklám je výkonný ale jednoduchý manažment systému reklám, ktorý povoľuje pridávať reklamné banery medzi fórami, témami a príspevkami.

en: New Usergroup
sk: Nová skupina užívateľov

en: New Phrase
sk: Nové frázy

en: New User Group
sk: Nová užívateľská skupina

en: New Forum
sk: Nové fórum

en: Forum users' profile data are not synchronized yet, this step is required! Please click the button below to complete installation.
sk: Údaje užívateľov fóra ešte nie sú synchronizované, tento krok je nevyhnutný! Prosím klikni nižšie na skompletovanie inštalácie.

en: wpForo Forum Installation |
sk: wpForo fórum inštalácia |

en: You can permanently disable this message in Dashboard > Forums > Features admin page.
sk: Túto správu môžeš trvalo vypnúť v Ovládací panel > Fóra > Funkcie

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page.
sk: Tento proces môže trvať pár sekúnd až niekoľko minút, prosím o trpezlivosť, nezatváraj túto stránku

en: Continue Synchronization
sk: Pokračuj synchronizáciu

en: Start Profile Synchronization
sk: Začni synchronizovať profil

en: Enable Auto-cleanup of inactive users
sk: Povoľ auto-vymazanie neaktívnych užívateľov

en: Filter by Usergroups
sk: Filtruj podľa skupiny užívateľov

en: days ago
sk: dní dozadu

en: Inactive users who have been registered more than
sk: Neaktívni užívatelia, ktorí boli registrovaní pred viac ako

en: Inactive users are the account owners who have no topics, posts, comments and subscriptions for new content. In 99&#37; cases this kind of accounts are being registered by Spammers. This tool allows you to only keep active and known inactive users.
sk: Neaktívni užívatelia sú vlastníci účtov, ktoré nemajú témy, príspevky, komentáre ani odbery na nový obsah. V 99&#37; prípadoch sú tieto účty registrované spamermi. Tento nástroj povoľuje uchovanie iba aktívnych a známych neaktívnych užívateľov.

en: Delete Inactive Users
sk: Vymaž neaktívnych užívateľov

en: Display Usergroup under Post Author Avatar
sk: Zobraz skupinu užívateľa pod obrázkom autora príspevku

en: Member Reputation and Titles
sk: Reputácia a tituly členov

en: Turn Off User Syncing Note
sk: Vypni poznámku synchronizácie užívateľa

en: Enable User Profile Page indexing
sk: Povoľ indexovanie stránky profilu užívateľa

en: Enable Memory Cache
sk: Povoľ vyrovnávaciu pamäť

en: Enable HTML Cache
sk: Povoľ HTML vyrovnávaciu pamäť

en: Enable Object Cache
sk: Povoľ vyrovnávaciu pamäť objektu

en: Delete All Caches
sk: Vymaž všetky vyrovnávacie pamäte

en: Submit
sk: Odoslať

en: removed link
sk: odkaz odstránený

en: Post is empty
sk: Príspevok je prázdny

en: You are not allowed to attach this file type
sk: Nemáš oprávnenie pridať prílohu tohto typu

en: unapproved
sk: neschválené

en: Done!
sk: Hotovo!

en: Settings successfully updated
sk: Nastavenie úspešne aktualizované

en: Topic first post data not found.
sk: Údaje prvého príspevku témy nenájdené.

en: Topic first post not found.
sk: Prvý príspevok témy nenájdený.

en: Awaiting moderation
sk: čaká na moderovanie

en: This post is currently unapproved. You can approve posts in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
sk: Tento príspevok je momentálne neschválený. Môžeš ho schváliť v Ovládací panel &raquo; Fóra &raquo; Moderovanie

en: This topic is currently unapproved. You can approve topics in Dashboard &raquo; Forums &raquo; Moderation admin page.
sk: Táto téma je momentálne neschválená. Môžeš ju schváliť v Ovládací panel &raquo; Fóra &raquo; Moderovanie

en: Please Moderate:
sk: Prosím moderuj:

en: approve
sk: schváľ

en: unapprove
sk: neschváľ

en: Type
sk: Typ

en: Banned
sk: Zakázaný

en: Published
sk: Publikované

en: Unapproved
sk: Neschválené

en: Antispam
sk: Anti-spam

en: Forum Tools
sk: Nástroje fóra

en: Are you sure you want to delete all DARK RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
sk: Si si istý, že chceš vymazať všetky súbory označené TMAVO ČERVENOU v tomto zozname? Prosím stiahni WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ priečinok na Tvoj lokálny disk pred vymazaním, nakoľko akcia sa nedá vrátiť

en: Click to delete Dark Red marked files
sk: Klikni pre vymazanie TMAVO ČERVENO označených súborov

en: Are you sure you want to delete all RED marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
sk: Si si istý, že chceš vymazať všetky ĆERVENÉ súbory v zozname? Prosím stiahni WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ priečinok na Tvoj lokálny disk pred vymazaním súborov, nakoľko akcia sa nedá vrátiť.

en: Click to delete Red marked files
sk: Klikni na vymazanie Červených súborov

en: Are you sure you want to delete all ORANGE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
sk: Si si istý, že chceš vymazať všetky ORANŽOVO  označené súbory v zozname? Prosím, stiahni WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ folder na svoj lokálny disk pred vymazaním, nakoľko akcia sa nedá vrátiť.

en: Click to delete Orange marked files
sk: Klikni pre vymazanie Oranžových súborov

en: Delete All
sk: Zmazať všetko

en: Are you sure you want to delete all BLUE marked files listed here. Please download Wordpress /wp-content/uploads/wpforo/ folder to your local computer before deleting files, this is not undoable.
sk: Si si istý, že chceš vymazať všetky MODRO označené súbory v zozname? Prosím stiahni WordPress /wp-content/uploads/wpforo/ folder na svoj lokálny disk, nakoľko akcia sa nedá vrátiť.

en: Click to delete Blue marked files
sk: Klikni pre zmazanie všetkých Modrých súborov

en: Are you sure you want to permanently delete this file?
sk: Si si istý, že chceš nenávratne vymazať tento súbor?

en: Delete this file
sk: Vymaž tento súbor

en: Directory
sk: Priečinok

en: This tool is designed to find attachment which have been uploaded by spammers. The tool checks most common spammer filenames and suggest to delete but you should check one by one and make sure those are spam files before deleting.
sk: Tento nástroj vyhľadáva prílohy, ktoré boli nahraté spamermi. Nástroj skúma najčastejšie používané názvy súborov, ale mal by si skontrolovať každý jeden, aby si si bol istý, že vymazávaš iba súbory, ktoré nahral spamer

en: Possible Spam Attachments
sk: Možné spam prílohy

en: Do not allow to attach files with following extensions:
sk: Nepovoľ nahrať prílohy s nasledujúcimi príponami:

en: Min number of posts to be able post links
sk: Minimálny počet príspevkov pre možnosť pridať odkazy

en: Min number of posts to be able attach files
sk: Minimálny počet príspevkov pre povolenie pridávať súbory

en: posts
sk: príspevky

en: first
sk: prvý

en: User is New (under hard spam control) during
sk: Užívateľ je nový (pod vysokou spamovou kontrolou) počas

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. These options don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
sk: Niektoré potrebné nastavenia pre limitovanie registrovaných užívateľov a minimalizáciu spamov. Tieto nastavenia nemajú vplyv na užívateľov, ktorých skupiny maju povolenia "Môže upraviť člena" a "Môže vykonať moderovanie"

en: New Registered User
sk: Nový registrovaný užívateľ

en:  is enabled
sk: je povolené

en: Spam Suspicion Level for Posts
sk: Úroveň podozrenia spamu pre príspevky

en: Spam Suspicion Level for Topics
sk: Úroveň podozrenia spamu pre témy

en: Notify via email when new user is banned
sk: Upozorni cez email, keď je nový užívateľ zablokovaný

en: Ban user when spam is suspected
sk: Zablokuj užívateľa, keď je podozrenie na spam

en: Enable wpForo Spam Control
sk: Povoľ wpForo spam ochranu

en: Some useful options to limit just registered users and minimize spam. This control don't affect users whose Usergroup has "Can edit member" and "Can pass moderation" permissions.
sk: Niektoré potrebné nastavenia pre limitovanie registrovaných užívateľov a minimalizáciu spamov. Toto ovládanie nemá vplyv na užívateľov, ktorých skupiny maju povolenia "Môže upraviť člena" a "Môže vykonať moderovanie"

en: Spam Control
sk: Spam kontrola

en: is not installed! For an advanced Spam Control please install Akismet antispam plugin, it works well with wpForo Spam Control system. Akismet is already integrated with wpForo. It'll help to filter posts and protect forum against spam attacks.
sk: nie je nainštalovaný! Pre zvýšenú kontrolu spamu prosím nainštaluj Akismet antispam plugin, výborne spolupracuje s wpForo spam kontrolou. Akismet je už integrovaný s wpForo. Pomáha filtrovať príspevky a chráni fórum pred útokmi spamu.

en: Topic and Post Moderation
sk: Moderovanie tém a príspevkov

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Subscribe to this topic
sk: Odber tejto témy

en: Provides a safe way to communicate directly with other members. Messages are private and can only be viewed by conversation participants.
sk: Poskytuje bezpečný spôsob komunikácie priamo medzi členmi. Správy sú súkromné a môžu byť zobrazené iba účastníkmi rozhovoru.

en: You are not permitted to subscribe here
sk: Nie si oprávnený odoberať toto

en: Forum ID is not detected
sk: ID fóra nedetekované

en: Only Admins and Moderators can see your private topics.
sk: Iba administrátori a moderátori môžu vidieť Tvoje súkromné témy.

en: Private Topic
sk: Súkromná téma

en: public
sk: verejné

en: private
sk: súkromné

en: Can view private topic
sk: Môže vidieť súkromnú tému

en: Can set own topic private
sk: Môže nastaviť vlastú tému na súkromnú

en: Can set topic private
sk: Môže nastaviť tému na súkromnú

en: filter by package
sk: filtruj podľa balíčka

en: View all Addons
sk: Zobraz všetky doplnky

en: Extend your forum with wpForo addons
sk: Rozšír svoje fórum s wpForo doplnkami

en: New Addons for Your Forum!
sk: Nové doplnky pre Tvoje fórum!

en: Make sure you insert a class of font-awesome icon, it should start with fa- prefix like &quot;fas fa-comments&quot;.
sk: Uisti sa, že vkladáš ikonu triedy font-awesome, mala by začínať  fa- ako &quot;fas fa-comments&quot;.

en: here
sk: tu

en: You can find all icons
sk: Môžeš násjš všetky ikony

en: Font-awesome Icon
sk: Font-awesome ikona

en: Forum Icon
sk: Ikona fóra

en: You have been banned. Please contact the forum administrator for more information.
sk: Boli ste zablokovaní. Prosím kontaktujte administrátora fóra pre viac informácií.

en: filter by status
sk: filtruj podľa stavu

en: filter by group
sk: filtruj podľa skupiny

en: You are not permitted to view this attachment
sk: Nemáš oprávnenie vidieť túto prílohu

en: Attribute all content to:
sk: Priradiť všetok obsah užívateľovi:

en: Delete all wpForo content.
sk: Vymaž všetok obsah wpForo

en: What should be done with wpForo content owned by these users?
sk: Čo sa má stať s obsahom wpForo vlastneným týmito užívateľmi?

en: What should be done with wpForo content owned by this user?
sk: Čo sa má stať s obsahom wpForo vlastneným týmto užívateľom?

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: tento email už je registrovaný, prosím vyber si iný

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Táto emailová adresa nie je správna.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím vlož email adresu

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Prepáč, toto užívateľské meno nie je povolené.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno je už zaregistrované. Prosím, zvoľ si iné.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk: <strong>CHYBA:</strong> Toto používatelské meno je neplatné, nakoľko používa zakázané znaky. Prosím zadaj platné používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Prosím, zadaj používateľské meno.

en: Add a new Forum in this Category
sk: Pridaj nové fórum do tejto kategórie

en: Add a new Subforum
sk: Pridaj nové pod-fórum

en: This message will be displayed when a non-permitted forum member clicks on attached file link in topic and posts.
sk: Táto správa bude zobrazená, keď člen fóra bez povolenia klikne na priložený odkaz v téme a príspevku.

en: Attachment click - message for non-permitted users
sk: Klik na prílohu - správa pre užívateľov bez povolenia

en: This option is only related to XML language files. You should upload a translation XML file to have a new language option in this drop-down. If you are using PO/MO translation files you should change WordPress Language in Dashboard > Settings admin page to load according translation for wpForo.
sk: Toto nastavenie súvisí iba s XML súbormi jazyka. Mal by si pridať preklad XML súbor pre nový jazyk v tomto rozklikávacom menu. Ak používaš PO/MO preklady, mal by si zmeniť jazyk WordPress v Ovládací panel > Nastavenia pre načítanie prekladu wpForo.

en: one URL per line
sk: jeden odkaj na riadok

en: Exclude page URLs
sk: Vynechaj stránky s odkazom

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages and excluded post/pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
sk: Toto nastavenie zakáže WordPress na stránke užívateľa. Iba stránky fóra a vynechané príspevky/stránky budú dostupné. wpForo sa bude tváriť ako stránka samotného fóra.

en: Enable this option if you want the topic subscription checkbox to be checked by default.
sk: Povoľ, ak chceš aby odber témy bol štandardne zaškrtnutý.

en: Topic subscription option on post editor - checked/enabled
sk: Odber témy v editore príspevku - zaškrtnuté/povolené

en: This option adds topic subscription checkbox next to new topic and post submit button.
sk: Toto nastavenie pridá políčko odberu k novej téme a príspevku vedľa tlačidla Odoslať

en: Topic subscription option on post editor
sk: Možnosť odberu témy v editore príspevku

en: If you have enabled this option, after registering, user can not login without confirming the email.
sk: Pokiaľ povolené, po registrácii, užívateľ sa nemôže prihlásiť bez potvrdenia emailu.

en: Enable User Registration email confirmation
sk: Povoľ potvrdenie emailu pri registrácii užívateľa

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Reply is created.
sk: Pošli upozornenie emailom na všetky adresy (oddelené čiarkou) administrátorom fóra, keď je vytvorená nová odpoveď.

en: Notify Admins via email on new Post
sk: Upozorni administrátorov cez email na nový príspevok

en: Send Notification emails to all email addresses (comma separated ) of forum administrators when a new Topic is created.
sk: Pošli upozornenie emailom na všetky adresy (oddelené čiarkou) administrátorom fóra, keď je vytvorená nová téma.

en: Notify Admins via email on new Topic
sk: Upozorni administrátorov cez email na novú tému

en: Forum Admins email addresses
sk: Emailové adresy administrátorov fóra

en: FROM Email Address
sk: Od emailovej adresy

en: FROM Name
sk: Od

en: usergroup
sk: skupina

en: Guests
sk: Hostia

en: This access is usually used for
sk: Tento prístup je bežne používaný pre

en: Forums can be displayed with different layouts (Extended, Simplified, Q&A, Threaded), just edit the top (blue panels) category and set the layout you want. Child forums' layout depends on the top category (blue panels) layout. They cannot have a different layout.
sk: Fóra môžu byť zobrazené v rôznych rozloženiach (Rozšírené, Zjednodušené, QaA, Prepojené), iba uprav vrch (modré panely) kategórie a nastav rozloženie aké chceš. Fóra nižšej úrovne závisia na rozložení vyššej kategórie (modré panely). Nemôžu mať odlišné rozloženie.

en: If a category (blue panels) does not have forums (grey panels) it will not be displayed on front-end. Each category should contain at least one forum.
sk: Pokiaľ kategória (modré panely) nemá fóra (sivé panely), nebude zobrazená v užívateľskej časti stránky. Každá kategória by mala obsahovať aspoň jedno fórum.

en: Important Tips
sk: Dôležité tipy

en: Total Size
sk: Celková veľkosť

en: Advanced Attachments Size
sk: Veľkosť rozšírených príloh

en: file(s)
sk: súbor(y)

en: Advanced Attachments
sk: Rozšírené prílohy

en: Default Attachments Size
sk: Štandardná veľkosť príloh

en: Avatars Size
sk: Veľkosť obrázku profilu

en: More information about
sk: Viac informácií o

en: Details | Buy
sk: Detail | Kúp

en: at least
sk: minimálne

en: Version
sk: Verzia

en: Installed
sk: Nainštalované

en: All wpForo addons are being developed by wpForo developers at gVectors Team. Addon prices also include a small donation to the hard work wpForo developers do for free. When you buy an addon, you also donate the free wpForo development and support. Addons are the only incoming source for wpForo developers. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. We have another dozens of awesome features in our to-do list which will also be added for free in future releases. So the free wpForo development always stays on the first priority and wpForo is being extended with new free functions and features even faster than before.
sk: Všetky wpForo doplnky sú vyvíjané v gVectors. Ceny doplnkov zahŕňajú malú dotáciu za ťažkú prácu, ktorú vývojári vpForo robia zadarmo. Keď si kúpiš doplnok, tak dotuješ bezplatný vývoj wpForo a jeho podporu. Doplnky sú jediný príjem vývojárov wpForo. wpForo je prémiový plugin, ktorý bude vždy zadarmo. Nikdy nebude platená verzia tohto fóra. Máme množstvo skvelých funkcií na našom zozname, ktoré budú pridané v budúcnosti zadarmo. Takže vývoj wpForo stále ostane našou prioritou a stále je rozširované o nové funkcie a možnosti ešte rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.

en: wpForo Addons
sk: wpForo doplnky

en: Allows to embed hundreds of video, social network, audio and photo content providers in forum topics and posts.
sk: Umožňuje pridať stovky video, audio, foto a sociálne siete obsahu do tém a príspevkov fóra

en: Adds an advanced file attachment system to forum topics and posts. AJAX powered media uploading and displaying system with user specific library.
sk: Reklamy a pokročilé pridávanie príloh do fóra, tém a príspevkov. AJAX nahrávanie a zobrazovanie médií, systém so špecifickou knižnicou užívateľa.

en: Forum Page ID
sk: ID stránky fóra

en: support topic
sk: podpor tému

en: wpForo PageID doesn't exist. Forums will not be loaded, please read this
sk: wpForo ID stránky neexistuje. Fóra nebudú načítané, prosím prečítaj si toto

en: IMPORTANT: wpForo can't work with default permalink, please change permalink structure
sk: DÔLEŽITÉ: wpForo nedokáže pracovať so štandardnými trvalými odkazmi, prosím zmeň formu štruktúry odkazov

en: Member
sk: Člen

en: Member Profile
sk: Profil člena

en: Welcome back %s!
sk: Vitaj späť %s!

en: Blog Comments
sk: Komentáre blogu

en: Blog Posts
sk: Príspevky blogu

en: Forum Posts
sk: Príspevky fóra

en: Attachment removed
sk: Príloha odstránená

en: User registration is disabled
sk: Registrácia užívateľov je vypnutá

en: Incorrect file format. Allowed formats: jpeg, jpg, png, gif.
sk: Nesprávny formát prílohy. Povolené prípony: jpeg, jpg, png, gif.

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WordPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system. The "Extended
sk: Ďakujeme za používanie wpForo! wpForo je profesionálny nástroj pre WordPress a jediné fórum, ktoré prichádza s Multi-rozložením. "Rozšírené

en: Visit Forum
sk: Navštív fórum

en: This option will disable WordPress on front-end. Only forum pages will be available. wpForo will look like as a stand-alone forum.
sk: Táto voľba vypne WordPress na front-stránkach. Iba fórum bude viditeľné. wpForo bude vyzerať ako samostatná stránka fóra.

en: Turn WordPress to wpForo
sk: Prepni WordPress na wpForo

en: Enable this option to be able manage forum attachments in Dashboard > Media > Library admin page.
sk: Povoľ pre možnosť menežovať prílohy v Ovládací panel > Médiá > Knižnica

en: Insert Forum Attachments to Media Library
sk: Vlož prílohy fóra do knižnice médií

en: This option is not synced with WordPress "Anyone can register" option in Dashboard > Settings > General admin page. If this option is enabled new users will always be able to register.
sk: Toto nastavenie nie je synchronizované s WordPress "Každý sa môže registrovať" v Ovládací panel > Settings > Hlavné. Pokiaľ je toto povolené, noví užívatelia sa vždy budú môcť registrovať.

en: Enable User Registration
sk: Povoliť registráciu

en: Delete User Cache
sk: Vymaž vyrovnávaciu pamäť užívateľa

en: Profile
sk: Profil

en: Full access
sk: Plný prístup

en: Moderator access
sk: Prístup moderátora

en: Standard access
sk: Štandardný prístup

en: Read only access
sk: Prístup iba na čítanie

en: No access
sk: Žiadny prístup

en: Customer
sk: Zákazník

en: Registered
sk: Registrovaný

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Admin
sk: Administrátor

en: are you sure you want to delete?
sk: Si si istý že chceš vymazať?

en: Forum Members List
sk: Zoznam členov fóra

en: Closed
sk: Zatvorené

en: Deleted Successfully!
sk: Uspešne vymazané!

en: Updated Successfully!
sk: Úspešne aktualizované!

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, it depends on database forum size and on server resources. Please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
sk: Tento proces môže trvať pár sekúnd až niekoľko minút, preto prosím o trpezlivosť, záleží od veľkosti databázy a výkonu servera. Nezatváraj túto stránku ani prehliadač. Pokiaľ sa vyskytne chyba 500 nezúfaj, proces aktualizácie dát pokračuje na pozadí MySQL serveru.

en: New Passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Old password is wrong
sk: Nesprávne staré heslo

en: Can set own topic solved
sk: Môže nastaviť vlastnú tému na vyriešené

en: Can set topic solved
sk: Môže nastaviť tému na vyriešené

en: Unsolved
sk: Nevyriešené

en: Select Color
sk: Výber farby

en: Default
sk: Predvolené

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Discussion Board
sk: Diskusné Fórum

en: Forum and Topic subscription with double opt-in/confirmation system.
sk: Odber fóra a témy s dvojitým opt-in/konfirmačným systémom

en: Enable Subscription Confirmation
sk: Povoľ potvrdenie odberu

en: Delete Phrase Cache
sk: Vymaž vyrovnávaciu pamäť fráz

en: Update Users Statistic
sk: Aktualizuj štatistiky užívateľov

en: Update Forums Statistic
sk: Aktualizuj štatistiky fór

en: This process may take a few seconds or dozens of minutes, please be patient and don't close this page. If you got 500 Server Error please don't worry, the data updating process is still working in MySQL server.
sk: Tento proces môže trvať niekoľko sekúnd až niekoľko minút, prosím o trpezlivosť a nezatváraj túto stránku. Pokiaľ sa objaví chyba 500, nezúfaj, nakoľko údaje sa spracúvajú na pozadí na servery MySQL.

en: Forum Maintenance
sk: Údržba fóra

en: Solved
sk: Vyriešené

en: Hot
sk: Horúce

en: Active
sk: Aktívne

en: Replied
sk: Odpovedané

en: New
sk: Nové

en: Topic Icons
sk: Ikona témy

en: open
sk: otvorené

en: close
sk: zatvorené

en: unsticky
sk: nepripnuté

en: sticky
sk: pripnuté

en: unlike
sk: neobľúbené

en: like
sk: páči sa mi to

en: Can move topic
sk: Môže presunúť tému

en: Can close topic
sk: Môže zatvoriť tému

en: Can set own topic answered
sk: Môže označiť vlastnú tému za odpovedanú

en: Can set topic answered
sk: Môže označiť tému za odpovedanú

en: Can attach file
sk: Môže pridať súbor

en: Can vote
sk: Môže hlasovať

en: Can set topic sticky
sk: Môže pripnúť tému

en: Can report
sk: Môže nahlásiť

en: Can like
sk: Môže označiť páči sa mi to

en: Can delete own reply
sk: Môže vymazať vlastnú odpoveď

en: Can delete own topic
sk: Môže vymazať vlastnú tému

en: Can edit own replay
sk: Môže upraviť vlastnú odpoveď

en: Can edit own topic
sk: Môže upraviť vlastnú tému

en: Can delete replies
sk: Môže vymazať odpovede

en: Can edit replies
sk: Môže upraviť odpovede

en: Can view replies
sk: Môže vidieť odpovede

en: Can post reply
sk: Môže odpovedať

en: Can delete topic
sk: Môže vymazať tému

en: Can edit topic
sk: Môže upraviť tému

en: Can view topic
sk: Môže vidieť tému

en: Can create topic
sk: Môže vytvoriť tému

en: Can view forum
sk: Môže vidieť fórum

en: Front - Can write PM
sk: Front - môže písať PM

en: Front - Can view member about me
sk: Front - môže vidieť info o členovi

en: Front - Can view member signature
sk: Front - môže vidieť podpis člena

en: Front - Can view member occupation
sk: Front - môže vidieť zamestnanie člena

en: Front - Can view member location
sk: Front - môže vidieť lokalitu člena

en: Front - Can view member reg. date
sk: Front - môže vidieť dátum registrácie člena

en: Front - Can view member social networks
sk: Front - môže vidieť sociálne siete člena

en: Front - Can view member website
sk: Front - môže vidieť stránku člena

en: Front - Can view member reputation
sk: Front - môže vidieť reputáciu člena

en: Front - Can view member custom title
sk: Front - môže vidieť vlastný titul člena

en: Front - Can view member title
sk: Front - môže vidieť titul člena

en: Front - Can view member email
sk: Front - môže vidieť email člena

en: Front - Can view member username
sk: Front - môže vidieť užívateľské meno člena

en: Front - Can view avatars
sk: Front - môže vidieť obrázky profilov

en: Front - Can have signature
sk: Front - môže mať podpis

en: Front - Can upload avatar
sk: Front - môže nahrať obrázok profilu

en: Front - Can view profiles
sk: Front - môže vidieť profily

en: Front - Can view members
sk: Front - môže vidieť členov

en: Dashboard - Can delete member
sk: Ovládací panel - môže vymazať člena

en: Dashboard - Can edit member
sk: Ovládací panel - môže upraviť člena

en: %s ago
sk: pred %s

en: If you got some issue with wpForo, please enable this option before asking for support, this outputs hidden important information to help us debug your issue.
sk: Pokiaľ máš problém s wpForo, prosím povoľ toto nastavenie pred kontaktovaním podpory, toto zobrazuje skryté dôležité informácia pre pomoc s Tvojím problémom.

en: Enable Debug Mode
sk: Povoliť testovací režim

en: You can manage WordPress date and time format in WordPress Settings > General admin page.
sk: Môžeš nastaviť WordPress formát dátumu a času vo WordPress Nastavenia > Hlavné.

en: Enable WordPress Date/Time Format
sk: Povoľ WordPress dátum/čas formát

en: Themes
sk: Témy

en: Phrases
sk: Frázy

en: Dashboard
sk: Ovládací panel

en: Open link in a new tab
sk: Otvoriť odkaz v novej karte

en: Link Text
sk: Text odkazu

en: Insert link
sk: Vložiť odkaz

en: Forum Color Styles
sk: Farebný štýl fóra

en: Custom CSS Code
sk: Vlastný CSS kód

en: Post Content
sk: Obsah príspevku

en: Font Sizes
sk: Veľkosť písma

en: This feature is useful if you're adding content before or after [wpforo] shortcode in page content. Also it useful if forum is loaded before website header, on top of the front-end.
sk: Táto funkcia je nápomocná, ak pridávaš obsah pred alebo za [wpforo] šortkód na stránke obsahu. Taktiež je nápomocná, ak je fórum načítané skôr ako hlavička stránky.

en: Enable Output Buffer
sk: Povoliť výstupnú vyrovnávaciu pamäť

en: Your topic successfully added
sk: Tvoja téma úspešne pridaná

en: Your subscription for this item could not be confirmed
sk: Tvoj odber tejto položky nemôže byť potvrdený

en: Your profile data have been successfully updated.
sk: Údaje Tvojho profilu boli úspešne aktualizované.

en: Your forum successfully deleted
sk: Tvoje fórum úspešne vymazané

en: Your forum successfully added
sk: Tvoje fórum úspešne pridané

en: You successfully replied
sk: Uspešne odpovedané

en: You don't have permission to edit post from this forum
sk: Nemáš povolenie upraviť príspevok z tohto fóra

en: You don't have permission to delete topic from this forum
sk: Nemáš povolenie vymazať tému z tohto fóra

en: You don't have permission to delete post from this forum
sk: Nemáš povolenie vymazať príspevok tohto fóra

en: You don't have permission to create topic into this forum
sk: Nemáš povolenie vytvoriť tému tohto fóra

en: You don't have permission to create post in this forum
sk: Nemáš povolenie vytvoriť príspevok na tomto fóre

en: You have no permission to edit this topic
sk: Nemáš povolenie upraviť túto tému

en: You have been successfully unsubscribed
sk: Bol si úspešne odhlásený z odberu

en: You have been successfully subscribed
sk: Úspešne si sa prihlásil na odber

en: You are already voted this post
sk: Už si volil k tomuto príspevku

en: Wrong post data
sk: Chybné údaje príspevku

en: Welcome to our Community!
sk: Vitaj do našej komunity!

en: Username length must be between 3 characters and 30 characters.
sk: Užívateľské meno musí byť medzi 3 až 30 znakmi

en: Username is missed.
sk: Užívateľské meno chýba alebo je nesprávne

en: Username exists. Please insert another.
sk: Užívateľské meno existuje. Prosím zvoľ iné.

en: User successfully deleted from wpforo
sk: Užívateľ úspešne vymazaný z wpForo

en: User group successfully edited
sk: Skupina užívateľov úspešne upravená

en: User group successfully added
sk: Skupina užívateľov úspešne pridaná

en: User group edit error
sk: Chyba úpravy skupiny užívateľov

en: User group add error
sk: Chyba pridania skupiny užívateľov

en: User delete error
sk: Chyba odstránenia užívateľa

en: Topics delete error
sk: Chyba vymazanie tém

en: Topic successfully updated
sk: Téma úspešne aktualizovaná

en: Topic successfully moved
sk: Téma úspešne presunutá

en: Topic not found.
sk: Téma nenájdená

en: Topic edit error
sk: Chyba úpravy témy

en: Topic delete error
sk: Chyba vymazania témy

en: Topic add error
sk: Chyba pridania témy

en: Topic Move Error
sk: Chyba presunu témy

en: This topic successfully deleted
sk: Téma úspešne vymazaná

en: This post successfully edited
sk: Príspevok úspešne upravený

en: This post successfully deleted
sk: Príspevok úspešne vymazaný

en: This email address is already registered. Please insert another.
sk: Tento email je už registrovaný, prosím zvoľ si iný

en: API options successfully updated, but previous value not changed
sk: API možnosti úspešne aktualizované, ale predchádzajúca hodnota nezmenená

en: Theme options successfully updated
sk: Možnosti vzhľadu úspešne aktualizované

en: The uploaded file size is too big
sk: Nahrávaný súbor je príliš veľký

en: Successfully voted
sk: Úspešne hlasované

en: Successfully updated
sk: Úspešne aktualizované

en: Success! Thank you. Please check your email and click confirmation link below to complete this step.
sk: Úspech! Ďakujem. Prosím skontroluj svoj email a klikni potvrdzovací odkaz nižšie pre dokončenie tohto kroku.

en: Subscribe options successfully updated, but previous value not changed
sk: Možnosti odoberania úspešne aktualizované, ale predchádzajúce hodnoty nezmenené

en: Subscribe options successfully updated
sk: Možnosti odoberania úspešne aktualizované

en: Something wrong with profile data.
sk: Niečo sa pokazilo pri údajoch profilu

en: Reply request error
sk: Chyba požiadavky odpovede

en: Registration Error
sk: Chyba registrácie

en: Post options successfully updated, but previous value not changed
sk: Možnosti príspevku úspešne aktualizované, ale predchádzajúce hodnoty nezmenené

en: Post options successfully updated
sk: Možnosti príspevku úspešne aktualizované

en: Post delete error
sk: Chyba vymazania príspevku

en: Please insert required fields!
sk: Vyplň prosím všetky povinné polia!

en: Phrase update error
sk: Chyba aktualizácie frázy

en: Phrase successfully updates
sk: Fráza úspešne aktualizovaná

en: Phrase successfully added
sk: Fráza úspešne pridaná

en: Phrase adding error
sk: Chyba pridania frázy

en: Phrase add error
sk: Chyba pridania frázy

en: Permission denied for this action
sk: Povolenie zamietnuté pre túto akciu

en: Permission denied for edit forum
sk: Povolenie zamietnuté pre úpravu fóra

en: Permission denied for delete forum
sk: Povolenie zamietnuté pre vymazanie fóra

en: Permission denied for add forum
sk: Povolenie zamietnuté pre pridanie fóra

en: Permission denied
sk: Povolenie zamietnuté

en: Password mismatch.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Password length must be between 6 characters and 20 characters.
sk: Dĺžka hesla musí byť medzi 6 až 20 znakmi.

en: No Posts found for update
sk: Žiadny príspevok pre aktualizáciu

en: New language successfully added and changed wpforo language to new language
sk: Nový jazyk úspešne pridaný a wpforo jazyk zmenený na nový

en: Message has been sent
sk: Správa bola odoslaná

en: Member options successfully updated, but previous value not changed
sk: Možnosti člena úspešne aktualizované, ale predchádzajúce hodnoty nezmenené

en: Member options successfully updated
sk: Možnosti člena úspešne aktualizované

en: Invalid request!
sk: Chybná požiadavka!

en: Invalid Email address
sk: Chybný email

en: Insert your Email address.
sk: Vlož email

en: Illegal character in username.
sk: Nepovolený znak v mene užívateľa

en: General options successfully updated
sk: Hlavné nastavenia úspešne aktualizované

en: Forum update error
sk: Chyba aktualizácie fóra

en: Forum successfully updated
sk: Fórum úspešne aktualizované

en: Forum options successfully updated, but previous value not changed
sk: Možnosti fóra úspešne aktualizované, ale predchádzajúce hodnoty nezmenené

en: Forum options successfully updated
sk: Možnosti fóra úspešne aktualizované

en: Forum merging error
sk: Chyba zlúčenia fóra

en: Forum is successfully merged
sk: Fórum úspešne zlúčené

en: Forum hierarchy successfully updated
sk: Hierarchia fóra úspešne aktualizovaná

en: Forum deleting error
sk: Chyba vymazania fóra

en: Forum Base URL successfully updated
sk: Základný odkaz fóra úspešne aktualizovaný

en: File type is not allowed
sk: Typ súboru nie je povolený

en: Features successfully updated, but previous value not changed
sk: Vlastnosti úspešne aktualizované, ale predchádzajúce hodnoty nezmenené

en: Features successfully updated
sk: Vlastnosti úspešne aktualizované

en: Error: please insert some text to report.
sk: CHYBA: vlož nejaký text pre nahlásenie

en: Error: Topic is not found
sk: CHYBA: téma nenájdená

en: Error: No topic selected
sk: CHYBA: téma nevybratá

en: Error: Forum is not found
sk: CHYBA: fórum nenájdené

en: Email address exists. Please insert another.
sk: Email existuje, prosím zvoľ iný

en: Could not be unsubscribe from this item
sk: Nie je možné odhlásiť odber pre túto položku

en: Cannot update post data
sk: Nie je možná aktualizácia údajov príspevku

en: Cannot update forum hierarchy
sk: Nie je možná aktualizácia hierarchie fóra

en: Can`t upload file
sk: Nemôžem nahrať súbor

en: Can't write a post: This topic is closed
sk: Nie je možné napísať príspevok: téma zatvorená

en: Can't subscribe to this item
sk: Nie je možné odoberať túto položku

en: Can't send report email
sk: Nie je možné odoslať nahlásenie

en: Can't send confirmation email
sk: Nie je možné odoslať potvrdzujúci email

en: Can't delete this Usergroup
sk: Nie je možné vymazať skupinu

en: Can't add new language
sk: Nie je možné pridať jazyk

en: Can't add forum
sk: Nie je možné pridať fórum

en: All Checked topics successfully deleted
sk: Všetky zaškrtnuté témy úspešne vymazané

en: Add Topic error: No forum selected
sk: Chyba pridania témy: žiadne fórum nezvolené

en: Access successfully deleted
sk: Prístup úspešne vymazaný

en: Access edit error
sk: Chyba úpravy prístupu

en: Access delete error
sk: Chyba vymazania prístupu

en: Access add error
sk: Chyba pridania prístupu

en: wpForo Navigation
sk: wpForo navigácia

en: view all topics
sk: zobraz všetky témy

en: view all questions
sk: zobraz všetky otázky

en: view all posts
sk: zobraz všetky príspevky

en: view
sk: zobraziť

en: update
sk: aktualizovať

en: subscriptions
sk: odbery

en: replies
sk: odpovede

en: register
sk: registrovať

en: prev
sk: predchádzajúce

en: posted
sk: uverejnené

en: old password
sk: staré heslo

en: next
sk: nasledujúce

en: new password again
sk: opakuj nové heslo

en: new password
sk: nové heslo

en: my profile
sk: môj profil

en: members
sk: členovia

en: matches
sk: súhlasí

en: logout
sk: odhlásiť sa

en: login
sk: prihlásenie

en: forums
sk: Fóra

en: edit user
sk: upraviť užívateľa

en: edit profile
sk: upraviť profil

en: confirm password
sk: potvrdiť heslo

en: by %s
sk: od %s

en: by
sk: od

en: activity
sk: aktivita

en: account
sk: účet

en: Your Answer
sk: Tvoja odpoveď

en: You can go to %s page or Search here
sk: Môžeš ísť na stránku %s alebo vyhľadať tu

en: You
sk: Ty

en: Write message
sk: Napíš správu

en: Working
sk: Pracujem

en: Wordpress avatar system
sk: WordPress systém obrázkov profilu

en: Website
sk: Webová stránka

en: Votes
sk: Hlasy

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View the latest post
sk: Zobraziť najnovšie príspevky

en: View entire post
sk: Zobraziť celý príspevok

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Usergroup has been successfully deleted. All users of this usergroup have been moved to the usergroup you've chosen
sk: Skupina užívateľov bola úspešne vymazaná. Všetci užívatelia boli presunutý do skupiny podľa Tvojho výberu.

en: Usergroup has been successfully deleted.
sk: Skupina užívateľov úspešne vymazaná.

en: User Group
sk: Skupina užívateľov

en: User
sk: Užívateľ

en: Use comments to ask for more information or suggest improvements. Avoid answering questions in comments.
sk: Použi komentár na opýtanie sa viac alebo pre návrh vylepšenia. Vyvaruj sa odpovedania otázky v komentári

en: Upload an avatar
sk: Nahrať obrázok profilu

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Unknown upload error
sk: Neznáma chyba nahrávania

en: Topic title
sk: Názov témy

en: Topic Title
sk: Názov témy

en: Topic RSS Feed
sk: RSS odber témy

en: Timezone
sk: Časová zóna

en: The uploaded file was only partially uploaded
sk: Nahrávaný súbor bol nahratý iba čiastočne

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
sk: Veľkosť nahrávaného súboru prekračuje direktívu upload_max_filesize definovanú v php.ini

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
sk: Veľkosť nahrávaného súboru prekračuje direktívu MAX_FILE_SIZE špecifikovanú v HTML formulári

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader
sk: Ďakujem za používanie wpForo. wpForo je prémiové fórum ktoré bude vždy zadarmo. Nikdy nebude platená verzia pluginu. Nakoľko ale ide o veľký projekt, tak sme vyvinuli platené doplnky, ktoré nám finančne pomáhajú zlepšovať plugin a pridávať nové funkcie do bezplatného wpForo. Taktieť aj dopolnky budú aktívne vyvíjané. Prvý doplnok "Rozšírený Média nahrávač

en: Subscriptions
sk: Odbery

en: Subscribe for new topics
sk: Odoberaj nové témy

en: Subscribe for new replies
sk: Odoberaj nové odpovede

en: Subforums
sk: Subfóra

en: Specify avatar by URL
sk: Špecifikuj obrázok profilu cez odkaz

en: Sort Search Results by
sk: Vytrieď výsledky vyhľadávania podľa

en: Sorry, something is wrong with your data.
sk: Prepáčte, niečo sa pokazilo ohľadom vašich údajov.

en: Social Networks
sk: Sociálne siete

en: Site Profile
sk: Profil stránky

en: Signature
sk: Podpis

en: Sign In
sk: Prihlásiť sa

en: Shop Account
sk: Účet obchodu

en: Set this option value 0 if you want to show all posts under topic intro area.
sk: Nastav hodnotu na 0 ak chceš zobraziť všetky príspevky pod vstupné umiesnenie témy

en: Set Topic Sticky
sk: Pripni tému

en: Send Report
sk: Odošli hlásenie

en: Select Page
sk: Vyber stránku

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Search result for
sk: Výsledky hľadania pre

en: Search in date period
sk: Hľadaj v časovom horizonte

en: Search in Forums
sk: Hľadaj vo fórach

en: Search Type
sk: Typ vyhľadávania

en: Search Titles Only
sk: Hľadaj iba názvy

en: Search Phrase
sk: Hľadaj frázu

en: Search Entire Posts
sk: Prehľadaj celé príspevky

en: Search
sk: Hľadať

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Result Info
sk: Info o výsledku

en: Report to Administration
sk: Nahlás administrácii

en: Report
sk: Správa o stave

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Replies not found
sk: Odpovede nenájdené

en: Replies
sk: Odpovede

en: Remember Me
sk: Pamätaj si ma

en: Relevancy
sk: Vhodnosť

en: Registered date
sk: Dátum registrácie

en: Register
sk: Registrovať

en: Recent Topics
sk: Nedávne témy

en: Recent Questions
sk: Nedávne otázky

en: Received Likes
sk: Obdržané Páči sa mi to

en: Rating Badge
sk: Odznak hodnotenia

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: REPLY:
sk: Odpoveď:

en: Quote
sk: Citácia

en: Questions
sk: Otázky

en: Question Comments
sk: Komentáre otázky

en: Q&A layout - Intro topics
sk: QaA rozloženie - intro tém

en: Q&A Layout - Number of intro topics
sk: QaA rozloženie - počet intra tém

en: Powered by
sk: Poháňa

en: Posted by
sk: Publikoval

en: Posted
sk: Publikované

en: Post link
sk: Odkaz príspevku

en: Post Title
sk: Nadpis príspevku

en: Please %s or %s
sk: Prosím %s alebo %s

en: Password
sk: Heslo

en: Page
sk: Stránka

en: Our newest member
sk: Náš najnovší člen

en: Oops! The page you requested was not found!
sk: Oops! Stránka, ktorú si požadoval nebola nájdená!

en: Online
sk: Prítomný

en: Offline
sk: Neprítomný

en: Occupation
sk: Povolanie

en: No topics were found here
sk: Žiadne témy nenájdené

en: No subscriptions found for this member.
sk: Žiadne odbery pre tohto člena

en: No online members at the moment
sk: Žiadny člen momentálne prihlásený

en: No forums were found here.
sk: Žiadne fóra nenájdené

en: No file was uploaded
sk: Súbor nebol nahraný

en: No activity found for this member.
sk: Žiadna aktivita u tohto člena

en: My Profile
sk: Môj profil

en: Must be minimum 6 characters.
sk: Musí byť minimálne 6 znakov

en: Move Topic
sk: Presuň tému

en: Missing a temporary folder
sk: Chýba dočasný priečinok

en: Messages
sk: Správy

en: Members not found
sk: Členovia nenájdení

en: Member information
sk: Informácie o členovi

en: Member Rating Badge
sk: Odznak hodnotenia člena

en: Member Rating
sk: Hodnotenie člena

en: Member Information
sk: Informácia o členovi

en: Member Activity
sk: Aktivita člena

en: Maximum allowed file size is
sk: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru je

en: Lost your password?
sk: Zabudol si heslo?

en: Logout
sk: Odhlásiť

en: Login
sk: Prihlásiť

en: Location
sk: Poloha

en: Liked
sk: Páči sa mi to

en: Length must be between 3 characters and 30 characters.
sk: Dĺžka musí byť medzi 3 - 30 znakmi

en: Leave a reply
sk: Pridaj odpoveď

en: Latest Post
sk: Posledný Príspevok

en: Last post by %s
sk: Posledný Príspevok od %s

en: Last Year ago
sk: Pred minulý rok

en: Last Week
sk: Minulý týždeň

en: Last Post Info
sk: Info posledného príspevku

en: Last Post
sk: Posledný príspevok

en: Last Month
sk: Minulý mesiac

en: Last Active
sk: Posledne aktívny

en: Last 6 Months
sk: Posledných 6 mesiacov

en: Last 3 Months
sk: Posledné 3 mesiace

en: Last 24 hours
sk: Posledných 24 hodín

en: Joined
sk: Pripojený

en: Insert member name or email
sk: Vlož meno člena alebo email

en: Group
sk: Skupina

en: Forum is empty
sk: Fórum je prázdne

en: Forum Statistics
sk: Štatistiky fóra

en: Forum RSS Feed
sk: RSS odoberanie fóra

en: Forum Profile
sk: Profil fóra

en: Forum Members
sk: Členovia fóra

en: Forum Home
sk: Domovská obrazovka fóra

en: Forum - Registration
sk: Fórum - registrácia

en: Forum - Page Not Found
sk: Fórum - stránka nenájdená

en: Forum - Login
sk: Fórum - Prihlásenie

en: Forum
sk: Fórum

en: First post and replies
sk: Prvý príspevok a odpovede

en: Find Topics Started by User
sk: Nájdi témy od užívateľa

en: Find Posts by User
sk: Nájdi príspevky od užívateľa

en: File upload stopped by extension
sk: Nahrávanie súboru bolo prerušené kvôli koncovke

en: Failed to write file to disk
sk: Zlyhal zápis súboru na disk

en: Extended Layout - Number of intro topics
sk: Rozšírené zobrazenie - počet intro tém

en: Extended Layout - Number of intro posts
sk: Rozšírené zobrazenie - počet intro príspevkov

en: Extended Layout - Intro topics
sk: Rozšírené zobrazenie - Intro témy

en: Extended Layout - Intro posts
sk: Rozšírené zobrazenie - Intro príspevky

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Enter title here
sk: Zadaj nadpis sem

en: Edited:
sk: Upravené:

en: Display Name
sk: Zobrazované meno

en: Descending order
sk: Zostupne

en: Date
sk: Dátum

en: Confirm my subscription
sk: Potvrďte odber

en: Comments
sk: Komentáre

en: Collapsed
sk: Nerozbalené

en: Choose Target Forum
sk: Vyber cieľové fórum

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Avatar
sk: Obrázok profilu

en: Attach file:
sk: Pripoj súbor:

en: Ascending order
sk: Vzostupne

en: Any Date
sk: Ľubovoľný dátum

en: Answers
sk: Odpovede

en: Answer to
sk: Odpovedať

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Add topic
sk: Pridaj tému

en: Add a comment
sk: Pridať komentár

en: Activity
sk: Aktivita

en: Account
sk: Účet

en: About Me
sk: O mne

en: %s, %s, %s and %d people liked
sk: %s, %s, %s a %d ľuďom sa to páči

en: %s, %s and %s liked
sk: %s, %s a %s sa páči

en: %s liked
sk: %s sa páčilo

en: %s and %s liked
sk: %s a %s sa páčilo

en: wpForo User Timezone
sk: wpForo časová zóna užívateľa

en: wpForo Usergroup
sk: wpForo skupina užívateľa

en: Move
sk: Presunúť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: IMPORTANT! Uninstall is not a simple deactivation action. This action will permanently remove all forum data (forums, topics, replies, attachments...) from database. Please backup database before this action, you may need this forum data in future. If you are sure that you want to delete all forum data please confirm. If not, just cancel it, then you can deactivate this plugin, that will not remove forum data.
sk: DÔLEŽITÉ! Odinštalovanie nie je jednoduchá deaktivácia. Táto akcia nenávratne vymaže všetky údaje fóra (fóra, témy, príspevky, prílohy...) z databázy. Prosím zálohuj databázu pred touto akciou, v prípade, že budeš potrebovať toto fórum v budúcnosti. Pokiaľ si si istý, že si želáš vymazať všetky údaje, prosím potvrď. Ak nie, tak to iba zruš a môžeš deaktivovať plugin. Toto zachová všetky údaje fóra.

en: Could not write file %s
sk: Nemôžem uložiť súbor %s

en: Items
sk: položky

en: No items found
sk: Neboli nájdené žiadne položky

en: Are you sure you want to DELETE this item?
sk: Si si istý, že chceš vymazať túto položku?

en: Delete this item
sk: Vymaž túto položku

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: item
sk: položka

en: Show all forums
sk: Ukáž všetky fóra

en: Apply
sk: Použiť

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: Display with Avatars
sk: Zobraz s obrázkami profilu

en: Display Avatars
sk: Zobraziť obrázky profilu

en: Number of Items
sk: Počet položiek

en: Title
sk: Názov

en: NOTE: If you're going to add widgets in this sidebar, please use 'Full Width' template for wpForo index page to avoid sidebar duplication.
sk: POZNÁMKA: pokiaľ ideš pridať widget do bočného panelu, použi vzhľad v plnej šírke pre wpForo hlavnú stránku, aby si sa vyhol duplikovaniu bočného panelu.

en: wpForo Sidebar
sk: wpForo bočný panel

en: Theme file not readable
sk: Súbor vzhľadu nečitateľný

en:  Discussion Board
sk: Diskusné Fórum

en:  Forum
sk: Fórum

en: %s access successfully edited
sk: %s prístup úspešne upravený

en: %s access successfully added
sk: %s prístup úspešne pridaný

en: Dismiss this notice.
sk: Skryť toto oznámenie

en: Users will be join this usergroup
sk: Užívatelia sa pripoja k tejto skupine

en: Delete Chosen Usergroup And Join Users To Other Usergroup
sk: Vymaž zvolenú skupinu a užívateľov pripoj k inej skupine

en: Delete Chosen Usergroup And Users
sk: Vymaž zvolenú skupinu a užívateľov

en: save
sk: Uložiť

en: add
sk: Pridať

en: Guest
sk: Hosť

en: View users list in this usergroup
sk: Zobraz užívateľov v tejto skupine

en: Delete this usergroup
sk: Vymaž túto skupinu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit this usergroup
sk: Uprav túto skupinu

en: Usergroup Name
sk: Názov skupiny

en: Usergroups
sk: Skupiny

en: No theme found
sk: Vzhľad nenájdený

en: No layout found
sk: Žiadne rozloženie nenájdené

en: Reset Settings
sk: Obnovenie nastavení

en: Are you sure you want to reset all settings and style colors to default?
sk: Si si istý, že chceš vynulovať všetky nastavenia a farebné štýly na predvolené?

en: Are you sure you want to delete this theme files?
sk: Naozaj chceš odstrániť súbory tohto vzhľadu?

en: Install
sk: Inštalovať

en: Fresh Installation
sk: Čerstvá inštalácia

en: Activate
sk: Aktivovať

en: LAYOUTS
sk: ROZLOŽENIA

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Current active theme
sk: Aktuálne aktívny vzhľad

en: Forum Themes
sk: Vzhľady fóra

en: Front-end Phrases
sk: Front-end frázy

en: Addons
sk: Doplnky

en: Styles
sk: Štýly

en: Features
sk: Funkcie

en: Emails
sk: Emaily

en: Topics &amp; Posts
sk: Témy &amp; príspevky

en: Forum Accesses
sk: Prístupy fóra

en: General
sk: Všeobecné

en: Forum Settings
sk: Nastavenia fóra

en: Report message body
sk: Text správy hlásenia

en: Report message subject
sk: Predmet správy hlásenia

en: This message comes from post reporting pop-up form.
sk: Táto správa prišla od vyskakovacieho formulára nahlasovaného príspevku

en: Post Reporting Emails
sk: Emaily nahlasovaného príspevku

en: New reply notification email message
sk: Nová odpoveď upozorňovacieho emailu

en: New reply notification email subject
sk: Nový predmet upozorňovacieho emailu

en: New topic notification email message
sk: Nová téma - upozorňovací email

en: New topic notification email subject
sk: Nová téma predmet emailu

en: Subscribe confirmation email message
sk: Správa potvrdenia odberu

en: Subscribe confirmation email subject
sk: Predmet potvrdenia odberu

en: Subscription Emails
sk: Emaily odberu

en: Comma separated email addresses of forum administrators to get forum notifications. For example post report messages.
sk: Email adresy administrátorov oddeľ čiarkou pre upozornenia fóra. Napríklad pre správu nahlásenia príspevku.

en: Forum Admin Email Addresses
sk: Email adresy administrátorov fóra

en: From Email Address
sk: Z e-mailovej adresy

en: From Name
sk: Od

en: Server "post_max_size" is
sk: "post_max_size" serveru je

en: Server "upload_max_filesize" is
sk: "upload_max_filesize" serveru je

en: You can not set this value more than "upload_max_filesize" and "post_max_size". If you want to increase server parameters please contact to your hosting service support.
sk: Nemôžeš nastaviť túto hodnotu vyššie ako "upload_max_filesize" a "post_max_size". Pokiaľ potrebuješ vyššie hodnoty, kontaktuj svojho poskytovateľa hostingu.

en: Maximum upload file size
sk: Maximálna veľkosť pre nahratie súboru

en: Allow Delete Own post for
sk: Povoľ vymazanie vlastného príspevku do

en: Allow Edit Own Post for
sk: Povoľ úpravu vlastného príspevku do

en: Number of Posts per Page
sk: Počet príspevkov na stránku

en: Allow Delete Own Topic for
sk: Povoľ vymazať vlastnú tému do

en: Allow Edit Own Topic for
sk: Povoľ upraviť vlastnú tému do

en: Number of Topics per Page
sk: Počet tém na stránku

en: Thank you for using wpForo. wpForo is a premium forum plugin which will always be available for free. There will never be paid and pro versions of this forum board. However this is a very large and hard project so we also develop paid addons (extensions), which will financially help us to keep improving and adding new features to the free wpForo plugin. Forum addons will also be actively developed. The first addons "Advanced Media Uploader", "Polls", "Private Messages" and "Ad Manager" will be available very soon. Once you got some addon and activated that, you will find settings in vertical subTabs here.
sk: Ďakujeme, že ste použili wpForo. wpForo je prémiový doplnok fóra, ktorý bude vždy k dispozícii zadarmo. Nikdy nebudú platené a profesionálne verzie tohto fóra. Ide však o veľmi veľký a tvrdý projekt, preto vyvíjame aj platené doplnky (rozšírenia), ktoré nám finančne pomôžu neustále zlepšovať a pridávať nové funkcie do bezplatného doplnku wpForo. Aktívne sa budú rozvíjať aj doplnky do fóra. Prvé doplnky „Advanced Media Uploader“, „Ankety“, „Súkromné správy“ a „Správca reklám“ budú dostupné čoskoro. Po získaní doplnku a jeho aktivácii nájdete nastavenia vo vertikálnych podtabuľkách.

en: This option depends on "Enable Member Rating Titles" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
sk: Toto nastavenie závisí od "Povoľ názvy hodnotení členov" rodičovského nastavenia, ktoré sa nachádza v wpForo Nastavenia > Funkcie

en: Enable Reputation Badges for selected usergroups
sk: Povoľ odznaky reputácie pre vybraté skupiny užívateľov

en: This option depends on "Enable Member Rating" parent option, witch located in wpForo Settings > Features Tab
sk: Toto nastavenie závisí od "Povoľ hodnotenia členov", ktoré nájdeš v wpForo Nastavenia > Funkcie

en: Enable Reputation Titles for selected usergroups
sk: Povoľ názvy reputácie pre vybraté užívateľské skupiny

en: Badge Icon
sk: Ikona odznaku

en: Color
sk: Farba

en: Custom Title
sk: Vlastný titul

en: Number of Posts
sk: Počet príspevkov

en: Level
sk: Úroveň

en: More
sk: Viac

en: Rating Icon
sk: Ikona hodnotenia

en: Rating Color
sk: Farba hodnotenia

en: Full Badge
sk: Plný odznak

en: Short Badge
sk: Krátky odznak

en: Member Title
sk: Titul člena

en: Min Number of Posts
sk: Minimum príspevkov

en: Rating Level
sk: Úroveň hodnotenia

en: Member Reputation
sk: Reputácia člena

en: Lost Password URL
sk: Odkaz na zmenu hesla

en: Register URL
sk: Odkaz registrácie

en: Login URL
sk: Odkaz prihlásenia

en: Use this option only if you have set other pages for authorization. 
                            wpForo doesn't change its own URLs, these options are only for other plugin compatibility. 
                            For example, if you use BuddyPress or Ultimate Member plugin you can set these values:
sk: Použi iba ak si nastavil iné stránky na autorizáciu. 
                            wpForo nemení vlastné odkazy, tieto nastavenia sú iba pre kompatibilitu iných pluginov. 
                            Napríklad, ak používaš BuddyPress alebo Ultimate Member plugin môžeš nastaviť tieto hodnoty:

en: Custom Authorization URLs
sk: Odkaz vlastej autorizácie

en: Members URL structure
sk: Odkaz štruktúry členov

en: minutes
sk: minúty/minút

en: Online status timeout
sk: Vypršanie online stavu

en: Add New Language
sk: Pridaj nový jazyk

en: Language XML file
sk: XML jazykový súbor

en: Forum Language
sk: Jazyk fóra

en: Use greater than 5 - below Posts, 10 - below Media, 15 - below Links, 20 - below Pages, 25 - below comments, 60 - below first separator, 65 - below Plugins, 70 - below Users, 75 - below Tools, 80 - below Settings, 100 - below second separator
sk: Použi viac ako 5 - menej príspevkov, 10 - menej Médií, 15 - menej odkazov, 20 - menej stránok, 25 - menej komentárov, 60 - menej prvý oddelovač, 65 - menej pluginov, 70 - menej užívateľov, 75 - menej nástrojov, 80 - menej nastavení, 100 - menej druhotných oddelovačov

en: The position in the menu order wpForo should appear.
sk: Pozícia v triedení menu wpForo by sa mala objaviť.

en: Dashboard Menu Position
sk: Pozícia menu Ovládací panel

en: Forum Base URL
sk: Základný odkaz fóra

en: Forum Description
sk: Opis fóra

en: Forum Title
sk: Názov fóra

en: Update Options
sk: Aktualizovať možnosti

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Please enable this option to help wpForo get more popularity as your thank to the hard work we do for you totally free. This option adds a very small icon in forum footer, which will allow your site visitors recognize the name of forum solution you use.
sk: Prosím povoľ toto pre zvýšenie popularity fóra ako poďakovanie za našu tvrdú prácu, ktorú robíme pre Teba úplne zadarmo. Toto nastavenie pridá veľmi malú ikonu do pätičky fóra, ktorá povolí návštevníkom stránky rozlíšiť názov fóra, ktoré používaš.

en: Help wpForo to grow, show plugin info
sk: Pomôž wpForo rásť, ukáž info o plugine

en: Enable wpForo Font-Awesome Lib
sk: Povoľ wpForo Font-Awesome knižnicu

en: Enable wpForo SEO for Meta Tags
sk: Povoľ wpForo SEO pre Meta značky

en: Enable wpForo SEO for Meta Titles
sk: Povoľ wpForo SEO pre Meta názvy

en: Enable Member Cache
sk: Povoľ vyrovnávaciu pamäť

en: Enable Member Rating Titles
sk: Povoľ tituly hodnotenia členov

en: Enable Member Rating
sk: Povoľ hodnotenie členov

en: Allow Member Signature
sk: Povoľ podpisy členov

en: Enable Custom Avatars
sk: Povoľ vlastné obrázky profilu

en: Enable Avatars
sk: Povoľ obrázky profilu

en: Replace Author Avatar with Forum Profile Avatar
sk: Zameň obrázok profilu autora za orázok profilu fóra

en: Replace Comment Author Link to Forum Profile
sk: Zameň odkaz autora komentára za profil fóra

en: Replace Author Link to Forum Profile
sk: Zameň odkaz autora za profil fóra

en: Show Forum Statistic
sk: Ukáž štatistiky fóra

en: Show Breadcrumb
sk: Ukáž navigáciu

en: Show Top Search
sk: Ukáž najlepšie vyhľadávanie

en: Show Top/Menu Bar
sk: Ukáž horné menu

en: Show Forum Page Title
sk: Ukáž názov stránky fóra

en: This option doesn't affect website admins.
sk: Toto nastavenie nemá vplyv na administrátorov stránky

en: Show Admin Bar for Members
sk: Ukáž administrátorský panel členom

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Access name
sk: Prístupové meno

en: delete
sk: zmazať

en: Are you sure you want to remove this access set? Usergroups which attached to this access will lost all forum permissions.
sk: Si si istý, že chceš vymazať tento set prístupov? Užívateľské skupiny pripojené do týchto prístupov stratia všetky povolenia fóra

en: edit
sk: upraviť

en: Access names
sk: Názvy prístupov

en: Add New Forum Access
sk: Pridaj nový prístup fóra

en: All sub-forums, topics and replies will be attached to selected forum. Layout will be inherited from this forum.
sk: Všetky sub-fóra, témy a odpovede budú priradené vybratému fóru. Rozloženie bude zdedené z tohto fóra

en: If you want to delete this forum and keep its sub-forums, topics and replies, please select a new target forum in dropdown below
sk: Pokiaľ chceš vymazať toto fórum, ale zachovať sub-fóra, témy a odpovede, prosím vyber nové cieľové fórum nižšie

en: This action will also delete all sub-forums, topics and replies.
sk: Táto akcia vymaže všetky sub-fóra, témy a odpovede.

en: Meta Description
sk: Meta popis

en: Forum SEO Description
sk: Fórum SEO

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sk: Slug je URL-priateľská verzia názvu. Zvyčajne sa skladá iba z malých písmen bez diakritiky, čísel a pomlčiek.

en: Forum Slug
sk: Fórum slug

en: View
sk: Zobraziť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Are you sure you want to delete this forum?
sk: Naozaj chceš vymazať toto fórum?

en: Publish
sk: Publikovať

en: No layout found.
sk: Žiadne rozloženie nájdené

en: Category Layout
sk: Rozloženie kategórie

en: Use as Category
sk: Použi ako kategóriu

en: No parent
sk: Žiadny rodič

en: Parent Forum
sk: Rodičovské fórum

en: This is a forum description. This content will be displayed under forum title on the forum list.
sk: Toto je popis fóra. Tento obsah bude zobrazený pod názvom fóra v zozname fór

en: Enter description here . . .
sk: Vlož popis...

en: Enter forum title here
sk: Vlož názov fóra

en: Save forums order and hierarchy
sk: Ulož poradie fór a hierarchie

en: Please drag and drop forum panels to set parent-child hierarchy.
sk: Prosím chyť a presuň panely fór pre nastavenie rodič-dieťa hierarchie

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Categories and Forums
sk: Kategórie a fóra

en: Screen Options
sk: Možnosti zobrazenia

en: Number of Columns
sk: Počet zobrazovaných stĺpcov

en: Screen Layout
sk: Rozloženie obrazovky

en: Forum Meta
sk: Meta fóra

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Forum Options
sk: Nastavenia fóra

en: Show on screen
sk: Zobraziť na obrazovke

en: Attachments Size
sk: Veľkosť príloh

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Members Online
sk: Prítomní členovia

en: Members
sk: Členovia

en: Posts
sk: Príspevky

en: Topics
sk: Témy

en: Forums
sk: Fóra

en: Board Statistic
sk: Tabuľa štatistík

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: Server Information
sk: Informácie o servery

en: Support Forum
sk: Fórum podpory

en: wpForo Website
sk: wpForo stránka

en: Active Theme
sk: Aktívna téma

en: You are currently running
sk: Práve používaš

en: General Information
sk: Hlavná informácia

en: Thank you for using wpForo! wpForo is a professional bulletin board for WordPress, and the only forum software which comes with Multi-layout template system.
                                        The "Extended", "Simplified" and "Question &amp Answer" layouts fit almost all type of discussions needs. You can use wpForo for small and extremely large communities. 
                                        <br />If you found some issue or bug please open a support topic in plugin page or in our support forum at gVectors.com. If you liked wpForo please leave some good review for this plugin. We really need your good reviews. 
                                        If you didn't like wpForo please leave a list of issues and requirements you'd like us to fix and add in near future. We're here to help you and improve wpForo as much as possible.
sk: Ďakujeme že používaš wpForo! wpForo je profesionálny plugin fór pre WordPress, a jediný software, ktorý prichádza s Multi-rozložením zobrazení.
                                        "Rozšírený", "Zjednodušený" a "Otázky &amp Odpovede" štýl sa dokáže prispôsobiť prakticky akýmkoľvek potrebám. Môžeš použiť wpForo pre malé ale aj veľmi veľké komunity. 
                                        <br />Ak si našiel problém alebo bug, neváhaj otvoriť svoju požiadavku na fóre stránky gVectors.com. Ak sa Ti páči wpForo prosím zanechaj dobré hodnotenie pluginu. Dobré hodnotenia nám pomáhajú rásť. 
                                        Ak sa Ti nepáči wpForo prosím napíš nám zoznam problémov alebo zoznam toho, čo treba v budúcnosti opraviť. Sme tu, aby sme wpForo zlepšovali čo najviac, ako je to možné.

en: Welcome Message
sk: Správa privítania

en: wpForo Dashboard
sk: wpForo Ovládací panel
